دریادار فدوی: سه بیمارستان جدید توسط نیروی دریایی سپاه در آینده نزدیک افتتاح می‌شود

سپاه پاسداران,سپاه,نيروي دريايي سپاه

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام خبر افتتاح ۳ بیمارستان جدید توسط این نیرو در آینده نزدیک گفت: ما در راستای انجام مأموریت‌های عمومی و تخصصی خود در نیروی دریایی سپاه، به توسعه و تجهیز مراکز درمانی نیز به عنوان یک اولویت نگاه می‌کنیم.

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دریادار فدوی در مراسم افتتاح مجموعه تخصصی عکسبرداری M.R.I با بیان اینکه گستره و قلمرو خدمات بهداشتی و درمانی نیروی دریایی سپاه را به گونه ای تعریف کرده و شکل داده ایم که اقشار مختلف مردم، به ویژه اقشار محروم را نیز تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی خود قرار دهد افزود: توجه به موضوعات مختلف زندگی و معیشت مردم در مناطقی که نیروی دریایی سپاه حضور دارد و کمک به کاهش مسائل و مشکلات آنان در بخش های مختلف اقتصادی، معیشتی و درمانی یکی از اولویت های ما بوده و خواهد بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر با تلاش و همت کادر فعال پزشکی، پرستاری و درمانی بهداری نیروی دریایی سپاه، در حدود 55 درصد از ظرفیت خدمات پزشکی و درمانی این نیرو به اقشار مختلف مردم از جمله اقشار محروم اختصاص دارد و روزانه چند هزار نفر از این اقشار، از خدمات درمانی نیروی دریایی سپاه برخوردار می شوند.

فدوی ضمن اشاره به طرح های توسعه مراکز درمانی نیروی دریایی سپاه در استان هرمزگان و سایر استان های محل استقرار این نیرو، اظهار کرد: ما در راستای انجام مأموریت‌های عمومی و تخصصی خود در نیروی دریایی سپاه، به توسعه و تجهیز مراکز درمانی نیز به عنوان یک اولویت نگاه می کنیم، چنانچه در موضوع معیشت مردم نیز کمک به ساخت بندرگاه‌ها، حوضچه‌ها و اسکله‌های چند منظوره برای استفاده عموم مردم را نیز همچنان در دستور کار داریم.

وی همچنین افزود: در حوزه های فرهنگی، معیشتی و درمانی، نیروی دریایی سپاه تا کنون خدمات و برنامه های خوبی را در محدوده جغرافیایی حضور خود دنبال کرده است که بخشی از آنها به بهره برداری رسیده و بخشی دیگر نیز در آینده به اتمام خواهد رسید و برکات و ثمرات آن علاوه بر رزمندگان این نیرو و خانواده های آنان، اقشار مختلف مردم را نیز در برخواهد گرفت.

فدوی در پایان تأکید کرد: ما علیرغم پیگیری ایجاد ظرفیتهای جدید برای توسعه امور خدمات درمانی، دوست داریم که همیشه مراکز درمانی و بیمارستانی خالی و بدون مراجعه کننده باشد. امیدواریم در اثر ارتقای برنامه های پیشگیرانه و توجه هر چه بیشتر به امور بهداشتی، تعداد بیماران ما و به تبع تعداد مراجعه کنندگان به درمانگاه ها و مراکز بیمارستانی تا حد امکان کاهش پیدا کند و همه مردم سرافراز ما در اوج سلامت به تکالیف دینی، اعتقادی و انسانی خود بپردازند.

انتهای پیام

کد N232576