برگزاری همایش تبیین برنامه‌های عملیاتی معاونت فرهنگی قوه قضائیه

قوه قضاييه

همایش سراسری معاونان و مسئولان فرهنگی قوه قضائیه تحت عنوان «بررسی و تبیین برنامه های عملیاتی معاونت فرهنگی قوه قضائیه» در سال 93 به همت معاونت فرهنگی این قوه در عسلویه - قلب اقتصادی ایران اسلامی - برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این همایش که 27 تا 29 فروردین به میزبانی استان بوشهر و شهرستان عسلویه برگزار شد، معاونان، مدیران و مسئولان فرهنگی معاونت فرهنگی قوه قضائیه و معاونت های فرهنگی دادگستری‌های استان های سراسر کشور حضور داشتند.

حجت‌الاسلام و المسلمین صادقی معاون فرهنگی قوه قضائیه در سخنان خود علت برگزاری همایش مدیران فرهنگی در قلب اقتصادی کشور را نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقم معظم رهبری عنوان کرد و افزود: در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص پیوند دو مقوله فرهنگ و اقتصاد، تصمیم گرفتیم تا این همایش فرهنگی را در قلب اقتصادی کشور برگزار کنیم.

صادقی از اعضای کارگروه های تخصصی خواست تا به صورت جدی و دقیق به بررسی وظایف و مسئولیت های فرهنگی قوه قضائیه در مسایل اقتصادی بپردازند و ایده های موثر خود را مطرح کنند.

در این همایش با تشکیل کارگروه‌های تخصصی از سوی معاونت‌های مختلف معاونت فرهنگی قوه قضائیه، اعضا به برنامه‌ریزی، بررسی، تببین و ارایه راهکار های عملیاتی برای تدوین و اجرای برنامه های فرهنگی این معاونت در سال 93 پرداختند.

این چهار کارگروه شامل کاگروه شعار سال 93 (اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی)، کارگروه اخلاق حرفه‌ای، کارگروه مشاوره و مددکاری و توسعه فرهنگ حقوقی قضایی و کارگروه فرهنگ دینی و سازمانی، می‌شوند.

انتهای پیام

کد N232436