اظهار نظر علی مطهری درباره برنامه‌های نوروزی تلویزیون

سیاسی

علی مطهری با اشاره ویژه برنامه های نوروزی سیما، گفت: من قبلا هم به مدیران صدا و سیما گفته‌ام که ویژه برنامه‌های تلویزیون برای نوروز و سال تحویل منحصر به هنرمندان و ورزشکاران نباشد، چرا که معمولا از یک قشر خاص برای این ویژه برنامه ها استفاده می شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی در مورد ویژه برنامه های شبکه های صدا و سیما در زمان سال تحویل، گفت: به نظر من بهتر است که در چنین ویژه برنامه هایی، مثلا یک پزشک موفق، یک معلم موفق و از همه اقشار و طیف های جامعه حضور داشته باشند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت بهره‌گیری از فرهیختگان و افراد موفق دیگر حوزه ها در ویژه برنامه های صدا و سیما، خاطر نشان کرد: نباید ارزش بیش از حد برای یک قشر خاص قائل باشیم و فقط از آن افراد در برنامه های تلویزیون دعوت کنیم.

مطهری همچنین ادامه داد: همه اقشار زحمت می کشند اما برخی اقشار کارشان نمود دارد و برخی ندارد، بنابراین اینکه ویژه برنامه ها منحصرا از بازیگران و ورزشکاران به عنوان میهمان دعوت کنند، چندان مناسب نیست.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژه برنامه سال تحویل شبکه آموزش در نوروز 93، گفت: دعوت از چهره های ادبیات مثل علی موسوی گرمارودی ، ساعد باقری و بهاء الدین خرمشاهی کار خوبی بود.

این عضو کمسیون فرهنگی مجلس نهم، با اشاره به ویژه برنامه نوروز شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی و دعوت از بزرگان ادبیات کشور، تاکید کرد: این اقدام کار خوبی بود که شبکه آموزش در ویژه برنامه نوروز انجام داد و در راستای همان صحبتی است که من به آن اشاره کردم.

انتهای پیام

کد N232170