ارتش صهیونیستی: درخت ها و گیاهان هم به حزب الله کمک می کنند

گیاهان,ارتش صهیونیستی

بیروت – ایرنا - رژیم صهیونیستی همواره از هر تحول و تحرکی در لبنان ابراز نگرانی امینیت می کند اما این بار نگرانی آن از رویش زیاد درخت ها و گیاهان در مرزهای جنوبی لبنان است و می گوید که گیاهان و درخت ها به حزب الله کمک می کنند.

به گزارش روز شنبه ایرنا ، منابع نظامی رژیم صهیونیستی گفته اند که می ترسند رویش زیاد گیاهان و درختان در مرزهای لبنان برای کمک به حزب الله باشد تا براحتی بتواند در مسیر گشتی ها بمب گذاری کند و سربازان اسراییلی را بکشد و یا به اسارت بگیرد.

منابع نظامی رژیم صهیونیستی به یک پایگاه خبری صهیونیستی به نام «واللا» گفته اند که رویش بسیار زیاد درخت ها و گیاهان در موازات نوار مرزی فلسطین اشغالی با جنوب لبنان برای نیروهای نظامی و امنیتی این رژیم مشکلاتی را ایجاد کرده است و مانع اقدامات روزانه ارتش می شود.

این پایگاه صهیونیستی افزود : یک افسر میدانی اسراییل از فرماندهی منطقه شمال ارتش خواسته است تا شرکت هایی را برای از بین بردن این گیاهان و درخت ها بکار گیرند مانند آنچه در مرزهای با نوار غزه صورت گرفته است.

این افسر صهیونیستی گفته است که خطرهای امنیتی برای اسراییل در مرزهای جنوبی بسیار بیشتر از مرزهای نوار غزه است و هر لحظه نگران ورود حزب الله به داخل فلسطین اشغالی و تکرار عملیات سال 2006 میلادی است.

خاورم ** 1324
کد N231614