نماینده مردم سمنان:1+5 در حال تبدیل شدن به 1-5 است

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی گفت: 1+5 در حال تبدیل شدن به 1-5 است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان،علیرضا خسروی در شورای اداری و کمیته برنامه ریزی شهرستان سمنان، با اشاره به تحولات سیاسی دنیا،گفت: این روزها مسائل خارجی در صدر اخبار جهان است و خوشبختانه اتفاقات خوبی در حوزه مسائل خارجی می افتد؛چرا که هر روز که می گذرد چه در بحث انگستان و چه در بحث سوریه و اکراین چهره دشمن مشخص تر می شود و با این اتفاقاتی که در دنیا در حال اتفاق افتادن است 1+5 تقریبا در حال تبدیل شدن به 1-5 است.

خسروی با اشاره به شعار امسال و نامگذاری آن از سوی رهبر معظم انقلاب،تصریح کرد: همه مسوولان باید با بهره گیری از همه ظرفیت ها برای تحقق شعار امسال تلاش کنند.

وی با اشاره به ضرورت توجه به اقتصاد مقاومتی ،اظهار کرد: همه آحاد مردم و مسوولان باید به این مهم توجه جدی داشته باشند و برای مصرف گرایی افراطی چاره اندیشی کنند وگرنه اگر بخواهیم تنها نقد کنیم با نقد صرف به نتیجه ای نمی رسیم.

نماینده مردم سمنان با بیان اینکه مصرف انرژی در کشور ما چند برابر کشورهای اروپایی است، تصریح کرد: باید در سالی که به سال" اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی"،مزین است، در حوزه درست مصرف کردن، فرهنگ سازی کنیم.

خسروی ادامه داد: این مصرف بی رویه در همه بخش ها و مسائل دیگر نیز قابل مشاهده است به عنوان مثال در کشورمان بالغ بر 500 هزار دستگاه نیسان وجود دارد درحالی که این خودرو هم از لحاظ سوخت ، خودرویی پرمصرف است و هم یکی از حادثه آفرین ترین وسایل نقلیه در جاده ها هستند و لذا باید خودرویی مناسب جایگزین این خودروها شود.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه اقتصاد مقاومتی ، به معنای فشار آوردن به مردم نیست افزود: اقتصاد مقاومتی به معنای این است که از امکاناتی که داریم استفاده بهینه کنیم.

انتهای پیام

کد N229835