مراسم سخنرانی عارف در دانشگاه فردوسی مشهد به جنجال کشیده شد

محمد رضا عارف, جنجال

مراسم سخنرانی محمد‌رضا عارف در دانشگاه فردوسی مشهد با مداخله اصلاح طلبان تندرو و حامیان سران فتنه به جنجال کشیده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از  صبح توس، مراسم سخنرانی محمد رضا عارف تحت عنوان”مسئولیت تاریخی جریان اصلاح طلبی در قبال مردم، دولت و مجلس” دقایقی پیش در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد.

با حضور عارف در سالن اجتماعات، دانشجویان افراطی و تندروی اصلاح طلب که خود را حامیان سران فتنه می دانستند، به یکباره وارد مراسم شدند و با شعارهایی در حمایت از سران فتنه سعی بر برهم زدن مراسم داشتند.

این دانشجویان با سردادن شعارهایی همچون”موسوی و کروبی آزاد باید گردند” درخواست رفع حصر سران فتنه را داشتند که در پاسخ آنها حضار درخواست اعدام “کروبی و موسوی” را داشتند.

هنگامی که دانشجویان خواستار محاکمه سران فتنه شدند، دانشجویان تندروی اصلاح طلب با حمله به آنها موجب قطع شعارهای آنها شدند و فضای مراسم را برهم ریختند.

این اقدام دانشجویان تندروی اصلاح طلب موجب گلایه عارف شد و وضع موجود ابراز نارضایتی کرد.

از جمله نکات قابل توج این بود که یکی از دانشجویان در حالی که پشت تریبون برای طرح سوال حاضر شده بود، به دلیل سوال این دانشجو در خصوص نقش سکولاری اصلاح طلبان، صدای بلندگوهای مراسم کم شد و افراد حاضر با “هو” کردن اجازه طرح سوال را ندادند.

این جنجال تا پایان مراسم سخنرانی عارف ادامه داشت.

گفتنی است که چندی پیش در مراسم روز ملی هسته، برخی دانشجویان تندروی اصلاح طلب با سردادن شعارهایی در حمایت از سران فتنه موجب جنجال در سخنرانی نماینده مقام معظم رهبری در شورای امنیت ملی شدند.
کد N229194