نماینده مردم گیلان در مجلس:

قوه قضاییه سهام تیم داماش گیلان را از امیرمنصور آریا بگیرد

کوچکی نژاد,تیم داماش

تهران - ایرنا - نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که سهام تیم داماش گیلان به امیرمنصور آریا تعلق دارد از قوه قضاییه خواست هر چه سریع تر سهام این تیم را از امیرمنصور آریا بگیرد زیرا تنها قوه قضاییه می تواند این کار را انجام دهد.

«جبار کوچکی نژاد» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا، با اشاره به این که تیم داماش از لیگ برتر به لیگ دسته یک فوتبال سقوط کرده است گفت: دلیل این مساله وضعیت بد اقتصادی این تیم است زیرا این تیم متعلق به امیرمنصور آریا است که پس از زندانی شدن این فرد از نظر اقتصادی با مشکلات زیادی مواجه شده است.

وی اظهارداشت: در تمام این مدت با امکانات جزئی به این تیم کمک کرده ایم ولی با امکانات جزئی نمی توان به تیمی که در لیگ قهرمانان و جام حذفی حضور دارد را بالا نگه داشت.

وی ادامه داد: در این راستا با قوه قضاییه و وزارت ورزش و جوانان نامه نگاری هایی صورت گرفته ولی متاسفانه اقدامی از سوی آنان صورت نگرفته است.

کوچکی نژاد با اشاره به نامه خود به رییس قوه قضاییه در این راستا گفت: من از رییس قوه قضاییه خواستم سهام تیم داماش گیلان را از امیرمنصور آریا جدا کند ولی هنوز تا کنون به نتیجه نرسیده ایم ولی تلاشمان این است با رایزنی با قوه قضاییه بتوانیم سهام این تیم را از امیرمنصور آریا جدا کنیم.

سیام(4)**9121**9132 ** 1418
کد N228411