حضور جمعی از بانوان مسیحی در حرم مطهر حضرت معصومه (س)

جمعی از بانوان مسیحی اتریش و سوئیس در حرم بانوی کرامت حضور یافتند و ضمن گفت‌وگو با مسئولان آستان مقدس قم، از بخش‌های مختلف حرم دیدن کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، در این دیدار 21 نفر از اساتید و فرهیختگان اتریش و سوئیس عضو سازمان E.P.I.L، در حرم مطهر حضور یافتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین فاطمی‌نسب، مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) در سخنانی به تبیین جایگاه کریمه اهل‌بیت و دیدگاه مسلمانان نسبت به پیامبران الهی ادیان مختلف پرداخت.

بازدید از موزه آستان مقدس قم از دیگر برنامه‌های مهمانان حرم حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها بود؛ در ادامه این بانوان مسیحی میهمان سفره غذای تبرکی آستان مقدس قم شدند.

این بانوان که از اساتید و فرهیختگان اتریش و سوئیس هستند در راستای آشنایی با دین اسلام وگفت‌وگوی دینی درباره مسیحیت و اسلام به میزبانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی وارد کشور شدند که حضور در حرم حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران و بازدید از جامعه‌الزهرا (س) و کتابخانه آیت‌الله العظمی مرعشی نجفی از جمله برنامه‌های آنها در سفر به شهرمقدس قم بود.

انتهای پیام

کد N227374