جلسه توسعه سرمایه گذاری استان سیستان و بلوچستان با حضور روحانی برگزار شد

روحانی, سفر استانی

جلسه توسعه سرمایه گذاری استان سیستان و بلوچستان عصر امروز (سه شنبه) با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در تالار امام رضای زاهدان برگزار شد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار اعزامی ایرنا، رییس جمهوری در سومین سفر استانی خود، صبح امروز به همراه هیاتی بلندپایه وارد زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان شد و بعد از استقبال خودجوش مردمی، در استادیوم 17 شهریور با مردم شهر زاهدان دیدار و گفت وگو کرد.

رییس جمهوری در برنامه بعدازظهر خود، با ایثارگران و منتخبان استان سیستان و بلوچستان دیدار کرد و سپس در جمع علما و طلاب این استان حضور یافت. شرکت در جلسه توسعه سرمایه گذاری استان، آخرین برنامه روحانی در نخستین روز از سفر خود به استان سیستان و بلوچستان است.

روحانی در ادامه سفر دو روزه خود به استان سیستان و بلوچستان، فردا (چهارشنبه) با سفر به شهرستان های زابل و چابهار با مردم این شهرها دیدار می کند.

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیراطلاعات، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیرکشور، حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های مذهبی، حمید چیت چیان وزیر نیرو، حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین محمد علی شهیدی محلاتی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری و اکبر ترکان دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، رییس جمهوری را دراین سفر همراهی می کنند.
کد N226864