موسوی لاری: اقدام آمریکا درباره ابوطالبی بداخلاقی سیاسی بود/ صحبت کردن درباره انتخابات زود است

فارس نوشت:

وزیر اسبق کشور با بیان اینکه اقدام آمریکایی‌ها در عدم صدور روادید به ابوطالبی بی‌اخلاقی سیاسی بود گفت:ما با آمریکا هیچ نسبت و رابطه‌ای نداریم و این اقدامات خصمانه، مردود است.

عبدالواحد موسوی لاری، در حاشیه مراسم ختم پدرهمسر سیدمحمد خاتمی با اشاره به اقدام خصمانه آمریکا در عدم صدور روادید به حمیدابوطالبی، اظهار داشت: قطعا اقدام آمریکا یک بداخلاقی سیاسی و عملی غیرموجه است و به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

وی افزود:‌ ما با آمریکا هیچ نسبت و رابطه‌ای نداریم و این اقدامات خصمانه،مردود است.

وزیر کشور دوران اصلاحات با بیان اینکه اصلاح‌طلبان حضور همه جانبه و چشمگیری در انتخابات مجلس آینده خواهند داشت، تصریح کرد: صحبت کردن درباره انتخابات زود است. اما ما بدنبال حضور پرشور مردم در انتخابات هستیم و این مسئله در اولویت قرار دارد.

وی در پاسخ به این سؤال مبنی بر اینکه آیا عناصر فتنه 88 قصد دارند در انتخابات فعالیت کنند، گفت: صحبت کردن درباره این مسائل زود است.

موسوی لاری در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینکه اظهارات برخی که قصد دارند سران فتنه 88 را تطهیر کرده و زمینه رفع حصر آنها را فراهم کند و ارزیابی شما چیست، گفت: شورای عالی امنیت ملی در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند اما امیدواریم که این مسئله حل شود.

 

2323

کد N226834