۰

موسوی لاری: اقدام آمریکا درباره ابوطالبی بداخلاقی سیاسی بود/ صحبت کردن درباره انتخابات زود است

  • ۱۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

فارس نوشت:

وزیر اسبق کشور با بیان اینکه اقدام آمریکایی‌ها در عدم صدور روادید به ابوطالبی بی‌اخلاقی سیاسی بود گفت:ما با آمریکا هیچ نسبت و رابطه‌ای نداریم و این اقدامات خصمانه، مردود است.

عبدالواحد موسوی لاری، در حاشیه مراسم ختم پدرهمسر سیدمحمد خاتمی با اشاره به اقدام خصمانه آمریکا در عدم صدور روادید به حمیدابوطالبی، اظهار داشت: قطعا اقدام آمریکا یک بداخلاقی سیاسی و عملی غیرموجه است و به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

وی افزود:‌ ما با آمریکا هیچ نسبت و رابطه‌ای نداریم و این اقدامات خصمانه،مردود است.

وزیر کشور دوران اصلاحات با بیان اینکه اصلاح‌طلبان حضور همه جانبه و چشمگیری در انتخابات مجلس آینده خواهند داشت، تصریح کرد: صحبت کردن درباره انتخابات زود است. اما ما بدنبال حضور پرشور مردم در انتخابات هستیم و این مسئله در اولویت قرار دارد.

وی در پاسخ به این سؤال مبنی بر اینکه آیا عناصر فتنه 88 قصد دارند در انتخابات فعالیت کنند، گفت: صحبت کردن درباره این مسائل زود است.

موسوی لاری در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینکه اظهارات برخی که قصد دارند سران فتنه 88 را تطهیر کرده و زمینه رفع حصر آنها را فراهم کند و ارزیابی شما چیست، گفت: شورای عالی امنیت ملی در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند اما امیدواریم که این مسئله حل شود.

 

2323

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.