ادامه بررسی بندهای ارجاعی قانون مالیات مستقیم در کمیسیون اقتصادی

اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز خود بندهای ارجاعی قانون مالیات مستقیم را بررسی کردند و گزارش حمایت از صنعت شیر کشور ادامه پیدا کرد.

محمدرضا پورابراهیمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزای دانشجویان ایران (ایسنا) با اعلام این خبر افزود: به دلیل این که مواد ارجاعی در این رابطه، بحث و تبادل نظر زیادی را در بین موافقان و موافقان مطرح کرده بود، به جمع‌بندی نهایی نرسیدیم و قرار شد طی جلسات آینده باز هم این موضوع بررسی شود.

او ادامه داد: فردا نیز جلسه‌ای تشکیل می‌شود که کارگروه نظارت در آن به بحث خواهد پرداخت تا در نهایت بتوانیم تصمیم نهایی اتخاذ کنیم.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی هم‌چنین گفت: در ادامه جلسه امروز، بازتشکیل کارگروه تخصصی مشکلات صنعت شیر کشور مطرح شد و نمایندگانی از وزارت جهادکشاورزی، صنعت و مدیران سندیکاهای مربوطه در جلسه حضور داشتند.

پورابراهیمی افزود: گزارش و جمع‌بندی این مساله نیز در جلسه دیگری انجام خواهد گرفت و گزارش نهایی درباره راهکارهای حمایت از صنعت شیر کشور که هم مربوط به سرانه مصرف و هم مربوط به حمایت از تولید است ارائه خواهد شد.

انتهای پیام

کد N226748