با حضو ده هزار نیروی بسیجی؛

رزمایش الی‌ بیت‌المقدس در تهران برگزار می‌شود

سیاسی

به منظور نمایش توانمندی و اقتدار حامیان ولایت رزمایش الی بیت‌المقدس با حضور ده هزار نفر از نیروهای بسیجی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در هفته اول اردیبهشت برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رزمایش الی بیت‌المقدس با شرکت بسیجیان گردان‌ها، پایگاه‌ها و حوزه‌های نواحی مقاومت بسیج سپاه حضرت محمد رسوال‌الله(ص) تهران بزرگ در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت ماه با حضور بسیجیان در مناطق 22 گانه تهران برگزار می‌شود.

در این رزمایش بزرگ که با شعار؛‌«قدس، سپاه محمد(ص) می‌آید، مقاومت و ایستادگی و حامیان ولایت» برگزار می‌شود؛ 10 هزار نفر از بسیجیان تهران بزرگ شامل 48 گردان و در قالب پنج لشگر عملیاتی ضمن اجرای برنامه‌های تئوری و عملی در روز چهارم اردیبهشت، روز جمعه نیز با تجمع در خیابان حجاب توانمندی و اقتدار رزمندگان بسیجی را به نمایش می‌گذارند و پس از آن با صفوف منظم به خیل نمازگزاران جمعه می‌پیوندند.

پس از برگزاری رزمایش برادران بسیجی در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت، مانور امداد و نجات در روز یازدهم نیز با شرکت خواهران بسیجی گردان‌های الزهرا(س) و نواحی مقاومت در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.

انتهای پیام

کد N226284