اردیبهشت ماه برگزار می‌شود؛

همایش مرکز بسیج قوه قضاییه با محوریت شعار سال 93

قوه قضاييه

مرکز بسیج قوه قضائیه در راستای تحقق شعار امسال با عنوان «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» از سوی مقام معظم رهبری اقدام به برگزاری همایشی با این محوریت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شورای عقیدتی و سیاسی مرکز بسیج قوه قضائیه و وزارت دادگستری 24 فروردین ماه سال جاری به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین بابایی، مدیر شورای عقیدتی و نظارت مرکز بسیج قوه قضاییه و سایر مسئولان ذی‌ربط تشکیل جلسه داد.

در این جلسه حجت‌الاسلام بابایی به تبیین شعار امسال و نقش بسیجیان در تحقق آن پرداخت و گفت: نامگذاری مقام معظم رهبری هوشمندانه و تحقق آن موجب سلامت و پیشرفت جامعه در همه ابعاد خواهد شد.

وی افزود: عناوین هر سال که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری می‌شود، راهبردهایی است که هر سال متناسب با شرایط جامعه، نیاز کشور و میزان پیشرفت کار به صورت هوشمندانه به تعقیب اهداف خاصی در جهت ارتقاء و پیشرفت کشور (در همه ابعاد و جوانب) می‌پردازد؛ بنابراین مناسب است بسیجیان با افزایش آگاهی، اهتمام و تلاش خود با تبعیت از فرامین معظم‌له و همکاری بیشتر در این مسیر پیش قدم و اثرگذار باشند.

مدیر شورای عقیدتی و نظارت مرکز بسیج قوه قضاییه ادامه داد: چنانچه قرار باشد این راهبردها به طور مطلوب و کامل محقق شوند، اولا باید مجموعه اجزای این سامانه و رابطه بین آنها به طور همزمان مورد توجه قرار گیرند و ثانیا ارکان حکومت و ملت نیز همگام با رهبری معظم در این مسیر گام برداشته و نقش خود برای تحقق اهداف مورد نظر را به درستی ایفا نمایند؛ بنابراین برای دست یافتن به اهداف مذکور، باید قبل از هر چیز مسئولیت متقابل هر دو بخش - مردم و ملت - در این زمینه کاملا تبیین، تعریف و تصریح شود.

حجت‌الاسلام بابایی تهیه و تسهیل مقدمات بسترسازی و راهبردهای مناسب برای اجرایی شدن و تحقق اهداف عالیه شعار سال را منوط به هم‌اندیشی و همکاری تمامی دستگاه‌ها، مسئولان و مردم دانسته و تلاش مضاعف بسیجیان را تا دستیابی به شرایط مطلوب خواستار شد و اظهار کرد: همانطور که مقام معظم رهبری نیز تاکید کردند، دستیابی به این مهم در گرو عزم ملی و همت جهادی مردم و نیز مدیریت جهادی مسئولان است.

بر اساس این گزارش، همایش رده‌های شورای عقیدتی و نظارت مرکز بسیج قوه قضاییه با محوریت شعار امسال، دهم اردیبهشت ماه سال جاری در سالن هفتم تیر ساختمان مرکزی قوه قضائیه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

کد N226266