حاشیه‌های اولین سخنرانی رییس‌جمهور در سیستان و بلوچستان

رييس‌جمهور,سيستان و بلوچستان,حسن روحاني,سفر روحاني

در اولین سخنرانی رییس جمهور در جمع مردم سیستان و بلوچستان نمایندگان مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری جهت دریافت درخواست‌های مردمی و راهنمایی آنها برای ثبت تقاضاهای خود در سامانه 111 حضوری چشمگیر داشتند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به زاهدان، در حاشیه اولین سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جمع مردم زاهدان در در ورزشگاه 17 شهریور زاهدان نمایندگان مرکز ارتباطات مردمی دولت در محل سخنرانی رییس‌جمهور حضور داشتند و نامه‌های مردم را در این مراسم جمع‌آوری می‌کردند.

همچنین این نمایندگان به مردم توضیح می‌دادند که ظرفیت سامانه 111 در حال حاضر افزایش پیدا کرده و مردم می‌توانند به جای دادن نامه به این سامانه مراجعه کنند.

نمایندگان سامانه 111 با صبر و حوصله مشکلات و درخواست‌های مردم را می‌شنیدند و برخی نیز با گرفتن شماره از مردم پیگیر درخواست‌های آنها بودند.

در مراسم سخنرانی رییس‌جمهور در ورزشگاه 17 شهریور برخی پلاکاردهایی در دست گرفته بودند که روی آنها نوشته شده بود "تکلیف مرزبان دانایی‌فر چه می‌شود". همچنین در برخی پلاکاردها نوشته شده بود " روحانی به دیدار مولانا عبدالحمید آمده است".

رییس‌جمهور در اولین سخنرانی خود در این محل ضمن این‌که بر این نکته تاکید کرد که سیستان و بلوچستان شهر گرد و غبار و ناامنی نیست، به وجود مذاهب مختلف در این استان اشاره کرد و گفت: خوشحالم که در میان معاونان استاندار هم شیعه و هم اهل سنت وجود دارد. همچنین خوشحالم که در میان فرمانداران نیز هم شیعه و هم اهل سنت مسئولیت دارند.

دیدار با ایثارگران و منتخبین، علما و طلاب و شرکت در جلسه توسعه و سرمایه‌گذاری استان از برنامه‌های روز نخست سفر رییس‌جمهور به استان سیستان و بلوچستان خواهد بود.

انتهای پیام

کد N225516