قاضی‌پور: خود را از ابزار استعماری فیسبوک بی‌نیاز می‌دانم

سیاسی

نادر قاضی‌پور گفت: من همه نظرات خود را در رابطه با کلیه مسائل در جلسه علنی مجلس بیان می‌کنم و هیچگونه سایت یا صفحه شخصی در هیچ جایی ندارم. اگر دوستان محبت می‌کنند به اسم من در فیس‌بوک و سایر سایت‌ها صفحه‌ای باز می‌کنند از آنها خواهش می‌کنم آن را تعطیل کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نماینده ارومیه در مجلس، در نطق میان دستور خود ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س)، روز جهانی کارگر و روز گرامیداشت معلم از رییس‌جمهور خواست که با توجه ویژه به کشاورزان در زمینه تولید به آنها کمک کند و با ارائه تسهیلات از سوی بانک‌های دولتی، شخصی و شبه دولتی به کشاورزان و دامداران زمینه را برای اجرای اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبر انقلاب ابلاغ شده، فراهم کند.

وی افزود: آقای رییس‌جمهور به داد تولید برسید، رکود حاکم شده و ما در زمینه تجارت به صورت صددرصد فعال نشده‌ایم. رکود بدترین بیماری اقتصادی است.

قاضی‌پور اضافه کرد: آقای رییس‌جمهور ما با دادن هزاران شهید استقلال خود را به دست آورده‌ایم و به آن می‌بالیم. لطفا اجازه ندهید اروپایی‌های استعمارگر هوس‌های بر باد رفته 200 سال پیش را زنده کنند و در امورات داخلی ایران اسلامی دخالت کنند.

وی گفت: آنها باید بدانند نمایندگان ملت در مجلس و فراکسیون رهروان ولایت با تمام وجود از آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی راه شهدا و امام شهدا و رهبر عزیز دفاع خواهند کرد.

این نماینده مجلس گفت: آذربایجان غریب و شهرستان مظلوم ارومیه در اثر سرمازدگی اول سال جاری با مشکلات عدیده مواجه شده است که نیازمند لطف مجلس و دولت است.

قاضی‌پور اضافه کرد: به داد دریاچه ارومیه برسید، مردمان آذربایجان چشم‌ انتظار اقدامات عملی هستند. در زمان شما خشک شدن این دریاچه از 70 درصد به 90 درصد رسید.

وی در ادامه با خطاب قرار دادن پروفسور کردوانی متخصص کویرشناسی گفت: شما همه جا می‌گویید دریاچه ارومیه باید خشک و کویر شود. شما با عینک کویر به همه ایران به ویژه دریاچه ارومیه نگاه می‌کنید. من شما را به مناظره در سیما دعوت می‌کنم.

قاضی‌پور در ادامه گفت: من همه نظرات خود را در رابطه با کلیه مسائل در صحن علنی مجلس بیان می‌کنم و هیچگونه سایت یا صفحه شخصی در هیچ جایی ندارم. اگر دوستان محبت می‌کنند به اسم من در فیس‌بوک و سایر سایت‌ها صفحه‌ای باز می‌کنند از آنها خواهش می‌کنم آن را تعطیل کنند. هرگز موافق این حرکات نیستم و علاقه ندارم از طریق بلوک‌های سرمایه‌داری و آمریکا چیزی راجع به من اعم از خوب یا بد گفته شود زیرا در نظام مقدس جمهوری اسلامی آزادی بیان به حد لازم وجود دارد و خود را از این ابزارهای استعماری بی‌نیاز می‌دانم. اگر از رییس‌جمهور و وزرا شکایت می‌کنیم و به راحتی رسیدگی می‌شود این آزادی را نشان می‌دهد.

قاضی‌پور گفت: از وزیر نفت می‌خواهیم گازرسانی به روستاهای آذربایجان غربی از میانگین کشوری بسیار پایین‌تر است. لطفا دستور اکید صادر کنید تا این رقم حداقل به میانگین کشوری برسد.

از وزیر راه و شهرسازی نیز می‌خواهم راه‌آهنی که در این استان قرار بود سال 88 افتتاح شود را در دستور قرار دهد. جاده ارومیه به تبریز قرار بود دو بانده شود خواهشندیم در این باره دستورات لازم را صادر کنید.

انتهای پیام

کد N225119