باهنر: دولت به طور جدی کار را برای تحقق اقتصاد مقاومتی آغاز کرده است

مقاومت 92,باهنر

تهران - ایرنا - نایب رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: دولت به صورت جدی کار را برای تحقق اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی شروع کرده و در حال برنامه ریزی و تعیین وظیفه دستگاه ها است تا کار را پیش ببرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مجلس شورای اسلامی «محمدرضا باهنر» که ریاست جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت با اشاره به گزارش وزیر امور اقتصادی و دارایی درمورد سیاست های اقتصاد مقاومتی ابراز امیدواری کرد که جدول زمانبندی روشن برای سیاست های اقتصاد مقاومتی تا پایان اردیبهشت ماه جاری جمع بندی و ارائه شود.

وی با اشاره به اقدامات مجلس در این زمینه گفت: مرکز پژوهش های مجلس هم اقدامات سنگینی را در این زمنیه شروع کرده و جلساتی هم با کمیسیون ها برگزار شده است.

وی تصریح کرد: مهم این است که به این باور برسیم سیاست های اقتصاد مقاومتی یک رویکرد است و پروژه نیست و جهت گیری کشور باید براساس آن تنظیم شود.

وی تصریح کرد: اهداف دولت باید به صورت کمی ارائه شود و مواردی هم که به شکل کمی ارائه شده جدول زمانبندی تحقق آن ارائه شود.

باهنر با بیان این که همت دو قوه مجریه و مقننه در این زمینه همت خوبی است اظهارداشت: خود را موظف می دانیم بخشی از جلسات علنی مجلس را به این مساله اختصاص دهیم تا زمانی که این مساله هم در ذهن مسوولین و هم در جامعه ملکه شود که امروز در راس امور کشور ما فرهنگ و سیاست های اقتصاد مقاومتی است و تا رسیدن به نتیجه این جلسات را ادامه می دهیم.

سیام(3)**2021**9132 ** 1418
کد N224978

خواندنی از سراسر وب