هشدار رقیب بوتفلیقه نسبت به هرگونه تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری الجزایر

سیاسی

رقیب اصلی بوتفلیقه در انتخابات ریاست جمهوری الجزایر با تاکید بر از پیروزی خود در انتخابات آتی مطمئن است هشدار داد: مردم الجزایر دیگر هیچ گونه تقلبی را تحمل نخواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، علی بن فلیس، رقیب اصلی عبدالعزیز بوتفلیقه، رئیس جمهوری الجزایر تاکید کرد که جهانیان را در انتخابات 17 آوریل ریاست جمهوری الجزایر شگفت‌زده خواهد کرد و مردم خواهند دید بوتلفیقه شکست می‌خورد.

وی گفت: من اطمینان دارم که در این انتخابات پیروز خواهم شد و هشدار می‌دهم که مردم الجزایر دیگر هیچ گونه تقلبی را برنخواهند تابید و در مقابل آن ساکت نمی‌نشینند.

وی ادامه داد: من در تمامی ایالت‌های الجزایر از حمایت کامل برخوردار هستم.

بن فلیس با متهم کردن بوتفلیقه به فساد و عدم اجرای اصلاحات گفت: بوتلفیقه زمانی که در اوج قدرت و سلامت بود هیچ گامی در جهت اصلاح کشور برنداشت پس چگونه انتظار داریم که اکنون با حال مریضش به اصلاحات در کشور بپردازد.

وی گفت: نظام کنونی سرشار از فساد و بی‌عدالتی است و انتخاب مجدد بوتلفیقه هیچ کمکی به ثبات و اصلاحات در الجزایر نخواهد کرد.

بن فلیس در پایان تاکید کرد که دوران زمامداری نظام کنونی الجزایر پایان یافته و وقت آن فرا رسیده تا جوان‌ترها در راس امور باشند.

انتهای پیام

کد N224561