اگر پوتین، خاتمی، روحانی، مشایی و... عصبانی شوند

طنز, روسیه

اگر پوتین عصبانی شود، S300 را وارد بازی می‌کند. البته وارد شدن اس 300 به بازی با توجه به شرایط منطقه خیلی هم امر پیچیده‌یی نیست.

شهرام شهیدی در اعتماد نوشت:
سایت انتخاب به نقل از نشریه دیلی بیست نوشت اگر پوتین عصبانی شود، S300 را وارد بازی می‌کند. البته وارد شدن اس 300 به بازی با توجه به شرایط منطقه خیلی هم امر پیچیده‌یی نیست. به گزارش سرویس بین‌الملل همین انتخاب، یک فروشنده در بازار میدان گمرک تهران به او گفته ما هرچه ارتش امریکا در اختیار دارد را می‌توانیم از فردی در افغانستان طی دو هفته تهیه کنیم. وی ادعا کرده ما وسایل ارتش امریکا را - از لباس زیر تا انواع سلاح‌ها - در بازار می‌فروشیم. این شد که طی نشست فوق‌العاده‌یی در تاریکخانه بررسی کردیم، ببینیم اگر هرکس مثل پوتین عصبانی شود با چی وارد کارزار خواهد شد:
حسن روحانی: بالاخره کلید ممکن است هر قفلی را باز نکند. در این صورت او درصورت عصبانی شدن با انبر قفلی پا به میدان خواهد گذاشت.
محمد خاتمی: او اصولا عصبانی نمی‌شود که بخواهد چیزی را وارد بازی کند.
شهرداری تهران در صورت عصبانی شدن نشان داده به گازانبر علاقه ویژه‌یی دارد.
دکتر ظریف: او اگر عصبانی شود باید برایش ویلچر بیاورید چون به محض عصبانی شدن کمردردش عود می‌کند.
اسفندیار رحیم‌مشایی: او تا عصبانی شود احمدی‌نژاد را وارد بازی می‌کند. البته تهدیدش را هم بکند کافی است.
نتانیاهو: ماجرای نتانیاهو کمی پیچیده است. در واقع تسلیحات نظامی او همیشه در بازی هست و وقتی ازآن نتواند استفاده کند عصبانی می‌شود و خودش را وارد بازی می‌کند.
اوباما و روسای جمهور گذشته و آینده امریکا نیازی به عصبانی شدن ندارند. آنها همیشه با همه مهمات شان در بازی هستند.
حالا این بازی‌ای که همه دوست دارند توی آن باشند چیست ؟ بازی نان بیار همه‌چیز را ببر.
(البته در حین بازی لطفا رعایت شود که گیتار را کسی نبرد) که ترکیبی از دو بازی سنتی «نان بیار کباب ببر» و «ساعت طلا آوردیم دخترتون را بردیم» است. به این ‌ترتیب که دو طرف مثل بازی نان بیار کباب ببر می‌نشینند روبه‌روی هم و دست‌شان را دراز می‌کنند تا نخستین نفر پلک بزند. به محض پلک زدن، نفر روبه‌رویی با همه تجهیزات حمله می‌کند و همزمان با صدای بلند می‌خواند پفک و قاقا آوردیم، نفت و گازتون را بردیم. نفر اول می‌خواند: پفک و قاقا ارزونی‌تون. نفت و گاز نمی‌دیم بهتون و همین طور ادامه می‌یابد تا:
- حقوق بشر، قند و عسل، هزار تا خر، یارانه بی‌دردسر، بلیت سفر... آوردیم شبه‌جزیره تون را بردیم.
- حقوق بشر، قند و عسل، هزار تا خر، یارانه بی‌دردسر، بلیت سفر، ارزونی‌تون... کریمه نمی‌دیم بهتون
عزیزان خواننده حتما درک می‌کنند که این بازی هم مثل باقی بازی‌ها فانتزی و تخیلی بوده و آنها با یا بدون S300 کریمه را پس بده نیستند .

کد N224507