تهدید تل‌آویو به اعمال تحریم‌های بیش‌تر علیه فلسطین

فلسطين

یک منبع عالی رتبه در رژیم صهیونیستی تاکید کرد: در صورتی که تشکیلات خودگردان فلسطین به اقدامات خود برای پیوستن به نهادهای بین‌المللی ادامه دهد، تل آویو تحریم‌های اقتصادی بیشتری را علیه فلسطین اتخاذ خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت شبکه فلسطین الیوم، این منبع اسرائیلی در سخنانی عنوان داشت: مسئولان فلسطینی به تعهدات خود مبنی بر اینکه با ادامه مذاکرات برای پیوستن به نهادهای سازمان ملل اقدام نمی‌کنند وفا نکردند.

این منبع عنوان داشت: رایزنی‌ها در خصوص امکان تمدید مذاکرات صلح پس از تعطیلات "عید پاک" ( یکی از مهم‌ترین عیدهای مسحیان) ادامه خواهد داشت و دو طرف برای دستیابی به راه‌حلی برای برون رفت از بحران کنونی تلاش خواهند کرد.

پیش‌تر و در پی اقدام محمود عباس، رئیس تشیکلات خودگردان فلسطین مبنی بر ارائه درخواست‌هایی برای پیوستن فلسطین به نهادهای بین‌المللی رژیم صهیونیستی روز پنج شنبه تحریم اقتصادی را بر تشکیلات خودگردان فلسطین اعمال کرد.

آمریکا نیز نسبت به اقدامات رژیم صهیونیستی در قبال تشکیلات خودگردان فلسطین اظهار تاسف و اعلام کرد که این اقدامات مانعی بر سر راه تلاش‌های آمریکا جهت نجات روند صلح است.

انتهای پیام

کد N222442