امروز و فردا؛

اعضای کمیسیون عمران مجلس از پروژه های عمرانی کردستان بازدید می کنند

کمیسیون عمران

تهران-ایرنا- اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز و فردا از پروژه های عمرانی استان کردستان بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این طرح ها قرار می گیرند.

ˈعباس فلاحی باباجانˈ امروز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با بیان این مطلب اظهار کرد: اعضای کمیسیون صبح امروز وارد استان کردستان شدند و بعد از زیارت مزار شهدا جلسه مقدماتی برای برنامه ریزی این سفر در استانداری تشکیل شد.

وی ادامه داد: امروز از پروژه هایی بازدید شد که فاصله کمتری نسبت به مرکز استان داشته و نیازمند توجه ویژه ای هستند وباید برای تکمیل آنها اقدامات مقتضی از سوی دولت و مجلس انجام شود.

به گفته عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،عصر امروز اعضای کمیسیون عمران در جلسه ای با شورای اداری استان در این مورد بحث و تبادل نظر می کنند.

فلاحی ادامه داد: نمایندگان عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی فردا هم از سایر طرح ها و پروژه های عمرانی کردستان بازدید خواهند کرد.

نماینده مردم اهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه کمیسیون عمران برای بازدید از طرح های عمرانی استان های کشور گفت: استان آذربایجان شرقی مقصد سفر بعدی اعضای کمیسیون عمران است و اعضای کمیسیون از طرح های عمرانی این استان به ویژه درمناطق زلزله زده سال گذشته بازدید خواهند کرد.

فلاحی خاطرنشان کرد: اعضای این کمیسیون پیش از این نیز به استان هایی که حوادث غیرمترقبه در آن رخ داده سفر کرده و در جریان مسائل و مشکلات این استان ها قرار گرفته اند.

سیام(4)**2021** 1449
کد N221776