بزرگداشت رهبر شیعیان بحرین در دانشگاه امیرکبیر

همایش بزرگداشت رهبر شیعیان بحرین و مراسم اعلام حمایت از انقلاب بحرین،31فروزدین در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار می‌شود.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیر کبیر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: تمام رسانه‌های بین‌المللی صدای مردم مظلوم بحرین را بایکوت کرده‌اند.شیخ عیسی قاسم،رهبر شیعیان بحرین تحت فشار حکومتی قرار گرفته است .اخیرا نیزاز طرف مخافانش به منزل وی حمله شده است.

وی ادامه داد:جهت کاهش این فشارها و کمک به مطرح شدن رهبر شیعیان بحرین، گروه 113 با همکاری دانشگاه امیر کبیر همایشی را در حمایت از وی برگزار خواهد کرد.

سخنگوی دفتر تحکیم وحدت افزود:در این همایش پسر شیخ عیسی قاسم و یکی از مراجع عظما حضور خواهند داشت تا هم مراسمی جهت بزرگداشت این رهبر شیعه داشته باشیم و هم از انقلاب مردم بحرین حمایت کنیم.این برنامه به صورت مستقیم از سه شبکه ماهواره‌ای ایران پخش خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد:زمان این مراسم 31 فروردین مصادف با سالروز میلاد حضرت فاطمه خواهد بود.همچنین علاقه مندان به امضا طومار حمایت از شیخ عیس قاسم می‌توانند با حضور در سایت isa-bahrian.mihanblog.com این طومار را امضا کنند.

انتهای پیام

کد N221153