با موضوعات تحریم اقتصادی و زندگی شیرین

برپایی نمایشگاه کاریکاتور با حضور رییس مجلس

سیاسی

نمایشگاه آثار برگزیده دو دوره جشنواره سراسری کاریکاتور با موضوعات تحریم اقتصادی و زندگی شیرین با حضور دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، این نمایشگاه صبح امروز یکشنبه 24 فروردین ماه در حالی افتتاح شد که علاوه بر رییس مجلس شورای اسلامی، دکتر عزیزی نماینده مردم شیروان و رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، سید هادی مولوی دوست مدیر کل اداره روابط عمومی و امور بین الملل حوزه هنری، خسرو زینال پور مدیر مرکز آموزش و پژوهش و میثم مرادی بیناباج رییس حوزه هنری استان خراسان شمالی که برگزار کننده این دو دوره جشنواره بوده است، حضور داشتند.

دکتر لاریجانی بعد از بازدید از آثار برگزیده این نمایشگاه کاریکاتور در سخنان کوتاهی گفت: کار بسیار عالی و ارزشمندی انجام شده است.

در این نمایشگاه 70 اثر برگزیده از دو دوره جشنواره سراسری کاریکاتور شامل 35 اثر از جشنواره با موضوع تحریم اقتصادی و 35 اثر با موضوع زندگی شیرین در سایز 50 در 70 به مدت یک هفته به نمایش درآمده است.

همچنین در این نمایشگاه آثار برگزیده این دو جشنواره در قالب دو کتاب عرضه شد.

دومین جشنواره سراسری کاریکاتور با موضوع تحریم اقتصادی سال 90 و جشنواره زندگی شیرین و سبک زندگی و خانواده ایرانی سال 92 توسط حوزه هنری خراسان شمالی برگزار شد.

انتهای پیام

کد N220933