رییسی خطاب به دشمنان:

قطعنامه‌ها و سخنان دور از شأن ملت را هیچ حساب نمی‌کنیم

رييسي

معاون اول رییس قوه قضائیه گفت: دغدغه حضرت ابوالفضل (ع) حفظ ولایت و ارزش‌های دینی و الهی بود و کسی که به این ارزش‌ها پایبند باشد در مقابل دشمنان نمی‌هراسد؛ چرا که می‌داند قدرت لایزال حق همواره یار و پشتیبانش است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی در مراسم تشییع پیکرهای سه شهید گمنام دفاع مقدس با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبریف گفت: این حرکت بدون تردید از جلوه‌های فرهنگ جهاد و شهادت است، از همین رو تمامی سازمان‌ها، اداره‌ها و نهادها باید در راستای فرهنگ ایثار و شهادت، فرهنگ دشمن‌شناسی، دشمن‌ستیزی و سست نشدن در مقابل دشمن و ایستادگی در راه تحقق اهداف انقلاب و کشور فعالیت کنند.

رییسی با اشاره به حمایت جوانان از امام خمینی (ره) از جمله با شعار «روح منی خمینی، عمر منی خمینی»، گفت: جوانان امروز هم شعار می‌دهند «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» و این شعار به این معنی است که مردم و والدین شهدا همواره از مقام معظم رهبری پیروی و پشتیبانی می‌کنند و حاضرند جانشان را فدا کنند.

وی در ادامه سخنانش خطاب به دشمنان گفت: وقتی شهدا در چنین مکان‌هایی تشییع می‌شوند نشان می‌دهد که فرهنگ جهاد، ایستادگی و مدیریت جهادی در همه جا جاری است و برای دفاع از حریم ولایت فرهنگ جهاد و شهادت را پیش رو داریم.

رییسی همچنین با اشاره به قطعنامه‌ پارلمان اروپا علیه ایران، گفت: دشمنان بدانند با تصویب قطعنامه و بر زبان جاری کردن سخنانی که در شأن ملت نیست آنها را هیچ حساب نمی‌کنیم، چون ایستادگی و پیام توحیدی را به واسطه شهدا به ملت‌های دیگر رسانده‌ایم.

انتنهای پیام

کد N220911