یک منبع صهیونیستی ادعا کرد؛

آزادی چهارمین گروه از اسرای فلسطینی در آینده ای نزدیک

آفریقا و خاورمیانه

یک منبع صهیونیستی مدعی شد که چهارمین گروه از اسرای فلسطینی در روزهای آتی آزاد خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت با انتشار گزارشی پیش بینی کرد گروه چهارم اسرای فلسطینی پس از ایام "عید فصح"(یکی از مناسبتهای یهودیان) که این روزها در اراضی اشغالی در حال برگزاری است، آزاد شوند.

در این گزارش آمده شده که آزادی گروه چهارم از اسرای فلسطینی در حالی صورت خواهد گرفت که "نفتالی بنت" وزیر اقتصاد و رهبر حزب تندرو "خانه یهودی" تهدید کرده است که در صورت تحقق این امر از سمت خود در کابینه استعفا خواهد کرد.

این منبع صهیونیستی با اشاره به امتیازخواهیهای رژیم اشغالگر قدس در برابر اجرای تعهدات پیشین خود تصریح کرد انتظار می رود در مقابل آزاد سازی گروه چهارم اسرای فلسطینی "جاناتان پولارد" جاسوس اسرائیلی که هم اکنون در زندانهای آمریکا به سر می برد آزاد شود.

این در حالی است که پس از گذشت چند روز از مهلت تعیین شده برای آزادی چهارمین گروه اسرای فلسطینی، مقامات رژیم صهیونیستی از اجرای تعهدات خود در این زمینه سرباز زده و طبق اظهارات مقامات و تحلیلگران سیاسی این امر به علاوه ادامه شهرک سازیهای این رژیم از جمله عواملی است که باعث بی نتیجه ماندن مذاکرات سازش با تشکیلات خودگردان فلسطین شده است.