۰

نماینده خرم‌آباد: مردم را در معذوریت انصراف از دریافت یارانه قرار ندهید

  • ۱۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مردم خرم‌آباد با بیان اینکه دریافت یارانه حق مردم است،‌ گفت: به جای اینکه برای عدم دریافت یارانه فضاسازی کنیم جلوی ریخت و پاش‌ها را بگیریم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ابراهیم آقامحمدی در تذکر شفاهی خود در پایان جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در حال حاضر فضایی ایجاد کرده‌ایم که مردم در بحث یارانه ثبت‌نام نکنند اما واقعیت این است که ما حامل‌های انرژی را گران کرده‌ایم و پول آن را نیز از مردم می‌گیریم که می‌خواهیم مقداری از این پول را به آنها برگردانیم، اما در مورد همین مساله از آنها می‌خواهیم انصراف دهند.

وی ادامه داد: رسانه‌ها را ساماندهی کرد‌ه‌ایم که مردم را در معذوریت قرار دهیم و آنها را تهدید و ترغیب می‌کنیم که در یارانه‌ها ثبت‌نام نکنند. ثبت‌نام کردن حق مردم است و آنها‌یی که نیازمند هستند نباید در رودربایستی قرار بگیرند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: به جای اینکه فضاسازی کنیم که مردم ثبت‌نام نکنند جلوی ریخت و پاش‌ها را بگیریم. مثلا در استانداری لرستان میلیون‌ها تومان هزینه صرف تغییر دکوراسیون و خرید ماشین‌های خارجی شد که باید جلوی این قبیل مسائل را بگیریم.

وی در ادامه بحث بیکاری در لرستان را مطرح کرد و از مسئولین خواست تا به این مساله رسیدگی کنند چرا که استان لرستان نرخ اول بیکاری در کل کشور را دارد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.