کمال الدین پیرموذن درخواست کرد،

خاتمی به کمپین مردمی نه به یارانه بپیوندد

هدفمندي يارانه‌ها

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی از سید محمد خاتمی درخواست کرد تا از کمپین «نه به یارانه» حمایت کند.

کمال الدین پیرموذن، نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در خصوص انصراف داوطلبانه مردم از دریافت یارانه در گفت‌وگو با ایسنا، از همه هموطنانی که به تعالی و ارتقای ایران فکر می‌کنند و به منافع حزبی و باندی بها نمی دهند درخواست کرد جهت تامین منابع مورد نیاز برای اشتغال بیکاران و درمان بیماران و حل بحران‌های عدیده محیط زیستی و اتمام پروژه‌های عمرانی به یاری دولت بشتنابند.

وی افزود: مردم باید با بها دادن به بینش اسلامی به خصوص قناعت، صرفه جویی، همکاری و تعاون به ندارها و اقشار آسیب پذیر کمک کنند و این را پلی برای تامین رضایت پروردگار قرار دهند و با انصراف از اخذ یارانه به به یاری هموطنان نیازمند بشتابند.

پیرموذن خطاب به مخالفان دولت اظهار کرد: آنانی که با مردم به خاطر انتخابات بزرگ در سال گذشته به خاطر گزینش دکتر روحانی و دولت مشکل دارند می خواهند از مردم انتقام بگیرند و در صدد هستند با سوء تبلیغ نسبت به اقدامات دولت جدید کام ملت را با بها دادن به اقتصاد گدا پروری و سوداگری تلخ کنند. این افراد بدانند ملت ایران هوشمندتر و آگاه‌تر از آن است که به دام مخالفین دولت بیفتد و آنانی که به کشور بها می‌دهند یکجانبه نگری‌های این افراد را قابل اعتنا نمی‌دانند. بنده معتقدم مردمی که می توانند با صرفه جویی مشکلات خود را حل کند آنها را روسیاه خواهند کرد.

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یقین دارم از محل صرفه جویی در پرداخت یارانه بسیاری از مشکلات جامعه به کمک اقتدار دولت، انسجام داخلی و ذکاوت رهبری حل خواهد شد، از کسانی که می خواهند درخواست دولت مبنی بر انصراف داوطلبانه از یارانه را به گونه‌ای دیگر تعبیر کنند، انتقاد کرد و گفت: درخواست دولت از مردم دادن شخصیت به آنهاست به خصوص اینکه دولت مردم را مختار گذاشته که خودشان از یارانه انصراف دهند.

وی با تاکید بر اینکه دولت به هیچ وجه نمی خواهد به حساب های مردم سرکشی کند، گفت: مخالفان تنها می خواهند دولت را زیر سئوال ببرند اما مردم باهوش تر از آن هستند که به دام آنها بیفتند.

این چهره فعال اصلاح طلب در پایان ضمن بیان اینکه جا دارد بزرگان اصلاح طلب از این کمپین حمایت کنند، از همه بزرگان مورد وثوق مردم از همه گرایش‌های فکری خصوصا اصلاح طلبان و خاتمی درخواست کرد به «کمپین نه به یارانه» بپیوندند.

انتهای پیام

کد N219243