علت تصادف ابتکار مشخص شد

معصومه ابتکار

بعد از حادثه مشخص شد که خودروی خانم ابتکار مجوزی برای تردد در خط ویژه اتوبوس نداشته و این خودرو به صورت غیر قانونی وارد خط ویژه شده است.   
 
    به گزارش آفتاب به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، یک منبع آگاه در پلیس راهور تهران بزرگ در گفت و گو با میدان ۷۲، علت اصلی تصادف روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست را تشریح کرد.

وی  با بیان اینکه این حادثه به دلیل دلیل تخلف خودروی خانم ابتکار و تردد غیر قانونی وی در محدوده خط ویژه رخ داده است،  گفت: در این حادثه خودروی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از شمال به جنوب خیابان ولی عصر ، در مسیر خط ویژه اتوبوسرانی در حال حرکت بود که با یک خودروی پژو ۲۰۶ اس دی که قصد ورود به اداره آموزش و پرورش منطقه ۳ تهران را داشت، برخورد کرد.

این منبع آگاه گفت: بعد از حادثه مشخص شد که خودروی خانم ابتکار مجوزی برای تردد در خط ویژه اتوبوس نداشته و این خودرو به صورت غیر قانونی وارد خط ویژه شده است.

با این حال معصومه ابتکار در مصاحبه ای درباره علت تصادفش گفته است: متاسفانه به علت عجله ای که داشتم و همچنین نبستن کمربند ایمنی صندلی عقب به جلسه نرسیدم، توصیه می کنم تمام افراد حتما کمربند صندلی های عقب را بببند ضمن اینکه الزام بستن کمربند صندلی جلو که دیگر بر کسی پوشیده نیست.
کد N219194