احمدی‌نژاد: شهید صیاد نمونه یک انسان خودساخته است

احمدي نژاد,محمود احمدي‌نژاد

رئیس‌جمهور پیشین کشورمان گفت: ملت ایران به خوبی شهید صیادشیرازی را می‌شناسند، چراکه او نمونه یک انسان خود ساخته است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمود احمدی‌نژاد که در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی و 110 تن از شهدای نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، گفت: شهید صیادشیرازی همواره سرافراز است و جایگاه بسیار بالایی در دل‌ها و عمق جان ملت ایران دارد. هر روز که می‌گذرد، عشق و علاقه مردم به او و ارزش‌هایی که آفریده است بیشتر می‌شود.

وی ادامه داد: ملت ایران به خوبی شهید صیاد شیرازی را می‌شناختند. او نمونه یک انسان خودساخته است. انسانی که به پای آرمان خودش ایستاد و حرکت کرد و قله‌های کمال را یکی پس از دیگری فتح کرد. شهید صیادشیرازی ارزش‌ها و استعدادهای انسانی و الهی خود را شناخت و با ایمان به خدا و توکل به اهل بیت، آنها را شکوفا کرد.

احمدی‌نژاد درباره ویژگی‌های شخصیتی شهیدعلی صیاد شیرازی بیان کرد: او یک مدیر توانا، اندیشمند بزرگ، مومن مستحکم، سرباز رشید و طراح عملیات بسیار ماهر بود و همه سرمایه‌گذاری خود را برای خدمت به ملت ایران به کار گرفت. از دیگر ویژگی‌های او می‌توان به عشق به مردم و ایمانش به خدا نام برد. انسان مومن شجاع است و از غیر از خدا هراسی نخواهد داشت، برای همین دشمنان در نظر شهیدصیاد هرچقدر هم که مجهز و قدرتمند بودند، حساب نمی‌آمدند و ترس برای او معنا نداشت. شهید صیاد نمونه انسان مومن که تجلی صفات خداست، به شمار می‌آید.

انتهای پیام

کد N215983