۰

کمیسیون آموزش گزارش اولیه تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد را بررسی می‌کند

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
كميسيون آموزش و تحقيقات

وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش برای پاسخ به سوالات جمعی از نمایندگان مجلس به کمیسیون آموزش و تحقیقات می‌روند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در جلسه هفته آینده کمیسیون آموزش و تحقیقات گزارش اولیه تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی را مورد بررسی قرار می‌گیرد همچین حمید میرزاده برای ارائه برنامه‌های دانشگاه آزاد میزبان اعضای این کمیسیون است.

رضا فرجی‌دانا، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای پاسخ به سوالات حسین فتاحی نماینده شهربابک، علی ایرانپور نماینده مبارکه و ناصری عاشوری نماینده فومن در کمیسیون آموزش و تحقیقات حضور می‌یابد.

کمیسیون آموزش و تحقیقات با دعوت از علی فانی، وزیر آموزش و پرورش خواستار پاسخ وی به سوالات ایرج ندیمی نماینده لاهیجان، شهباز حسن‌پور نماینده سیرجان، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان و امیر خجسته نماینده همدان شده است.

طرح الحاق یک تبصره به ماده (5) قانون گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش و طرح اصلاح برخی از قوانین در راستای حمایت از تولید ملی در کمیسیون مذکور مورد بررسی قرار می‌گیرد.

طی هفته آینده اعضای کارگروه آموزش عالی و آموزش پزشکی از مراکز دانشگاهی بازدید می‌کنند همچنین جلسه کارگروه‌های آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، علوم انسانی و اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها، آموزش‌های مهارتی و آموزش عالی و آموزش پزشکی درباره اولویت‌های کاری سال جدید و ادامه مباحث مرتبط با اقتصاد مقاومتی در این هفته تشکیل جلسه می‌دهند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.