حجت‌الاسلام‌صدیقی:

تیم مذاکره‌کننده مراقب باشد که در قراردادها عقب‌گرد نداشته باشیم

سیاست داخلی,بزرگداشت شهید صیاد شیرازی

حضرت آقا از آغاز مذاکرات با یک برخورد حکیمانه فرمودند که از تیم مذاکره کننده حمایت می‌کنیم اما به طرف مقابل اعتماد نداریم.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: تیم مذاکره‌کننده ما باید حواسش باشد که طرف مقابل فریب‌کار و عهدشکن است و قراردادها طوری نباشد که عقب‌گرد داشته باشیم و حاصل خون شهدا از بین برود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین صدیقی در حاشیه مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت امیر سپهبد شهید علی صیاد شیرازی که پیش از ظهر امروز برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه ارزیابیتان از حمایت مقام معظم رهبری از دولت در مذاکرات که دیروز بیان کردند چیست، گفت: حضرت آقا از آغاز مذاکرات با یک برخورد حکیمانه فرمودند که از تیم مذاکره کننده حمایت می‌کنیم اما به طرف مقابل اعتماد نداریم.

وی ادامه داد: بنابر این گفته تیم مذاکره‌کننده ما باید حواسش باشد که طرف مقابل فریب‌کار و عهدشکن است و قراردادها طوری نباشد که عقب‌گرد داشته باشیم و حاصل خون شهدا از بین برود و از سویی قراردادهای امضا شده نیز به اجرا برسد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران در پاسخ به این سوال که آقای ظریف بارها گفته‌اند که ما به خط قرمزها پایبند هستیم،اظهار داشت: ما نیز امیدواریم که خطوط قرمز رعایت شود.

کد N215641