اصغر زاده در جمع خبرنگاران:

ابوطالبی نقشی در تسخیر سفارت امریکا نداشت/واکنش به ورود عارف به انتخابات مجلس

احزاب و تشکلها

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان قطعا در انتخابات مجلس حضور خواهند داشت گفت: عارف سرمایه خوبی به دست آورده و تشکیل حزب می تواند به نفع او باشد چه به مجلس برود چه نرود.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم اصغر زاده فعال سیاسی اصلاح طلب در حاشیه مراسم ختم پدر همسر محمد خاتمی در جمع خبرنگاران در خصوص حضور اصلاح طلبان در انتخابات مجلس گفت: اصلاح طلبان قطعا در انتخابات شرکت می کنند اما من کاندیدا نمی شوم.

وی افزود: عارف سرمایه خوبی را برای حضور در انتخابات به دست آورده و با اقدامی که در انتخابات ریاست جمهوری انجام داد می تواند در انتخابات مجلس موفق شود.

اصغر زاده تاکید کرد: این سرمایه می تواند به صورت سر لیستی و یا ورود به مجلس به عنوان یک کاندیدا باشد البته فکر می کنم این سرمایه همانند تشکیل یک حزب باشد عارف موفق می شود و اگر عارف شجاعت داشته باشد و سرمایه خود را وسط بگذارد و حزب قوی به راه بیاندازد به نفع خودش خواهد بود چه به مجلس برود چه نرود

این فعال سیاسی اصلاح طلب در خصوص نماینده ایران در سازمان ملل گفت: آقای ابوطالبی فرد محترمی بودند اما در بخش تصمیم گیری تسخیر لانه جاسوسی نبوده است. و جز مترجمین موفق بودند و حتی همانند ابتکار و شیخ اسلام حضور نداشت.

اصغر زاده ادامه داد: آقای ابوطالبی جز اقدام کننده ها نبودند و بعد به تیم پیوستند و در کارهای پروژه ای شرکت می کرد.