ابراهیم نکو در گفت وگو با ایلنا:

کیک تولد فراکسیون اعتدال را سفارش داده ایم

مجلس

عده ای تلاش می کردند فراکسیون اعتدال را در نطفه خفه کنند اما نتوانستند و تا پایان فروردین فراکسیون اعتدال اعلام موجودیت می کند و آن زمان از اقدامات خود پشیمان می شوند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان از تشکیل فراکسیون اعتدال با بیش از 140 عضو خبر داد و گفت: تا پایان فروردین ماه فراکسیون اعتدال اعلام موجودیت می کند.

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه کیک تولد فراکسیون اعتدال سفارش داده شده است، گفت: با مراجعاتی که چند روز گذشته نمایندگان داشته اند تعداد اعضای این فراکسیون بیش از 140 نماینده خواهد بود.

وی افزود: خط مشی فراکسیون اعتدال چیزی جز اعتدال نیست و درمسیر آرمان های امام خمینی(ره)، انقلاب و شهدا گام بر می دارد و امروز مجلس برای همکاری هرچه بیشتر بین دولت و مجلس به این فراکسیون نیاز دارد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان ادامه داد: فراکسیون اعتدال مارک دار نیست و نمایندگانی که تاکنون به شکل چراغ خاموش از دولت حمایت می کردند دیگر ترسی ندارند و با حضور در فراکسیون اعتدال بر کارآمدی مجلس در کنار آرامشی که به وجود می آید می افزایند.

وی با انتقاد از نمایندگانی که تلاش می کنند تا فراکسیون اعتدال شکل نگیرد، گفت: افرادی که از تولد فراکسیون اکثریت می ترسند و به آن حسادت می ورزند به خاطر این است که تعداد زیادی از نمایندگان به این فراکسیون می پیوندند منفعتشان با تولد این فراکسیون نمی بینند و با اقدامات آنها روح دموکراسی آسیب می بیند.

نکو ادامه داد: عده ای تلاش می کردند فراکسیون اعتدال را در نطفه خفه کنند اما نتوانستند و تا پایان فروردین فراکسیون اعتدال اعلام موجودیت می کند و آن زمان از اقدامات خود پشیمان می شوند.

کد N214427