نماینده دشتستان: اعضای تعاونی آب‌دانان 8 ماه است حقوق دریافت نکرده‌اند

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اعضای تعاونی آب‌دانان که کارگران زحمتکش شرکت‌های مختلف هستند هشت ماه است که حقوق دریافت نکرده‌اند و از وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی می‌خواهم هرچه سریعتر به وضع این کارگران رسیدگی کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، موسوی‌نژاد طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: ضمن تشکر از نیروی انتظامی و پلیس راه بوشهر و همچنین نیروهای سپاه برای برگزاری مناسب اردوهای راهیان نور و هدایت مسافران نوروزی از عملکرد ضعیف سازمان میراث فرهنگی و گردشگری انتقاد و به رئیس این سازمان تذکر جدی می‌دهم که باید از تجربیات امسال برای سال‌های آینده استفاده کنند.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی خواستار حل مشکل نخل‌داران استان بوشهر شد که موفق به فروش محصولات خود نشدند. همچنین از وزیر صنعت، معدن و تجارت خواست تا نسبت به افزایش غیرقانونی قیمت سیمان کارخانه سیمان دشستان واکنش سریع نشان دهد.

موسوی‌نژاد در تذکر پایانی خود نیز گفت: از بنیاد مسکن می‌خواهم هرچه سریعتر نسبت به ساخت منازل زلزله زدگان دشتستان که روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند اقدام کند.

انتهای پیام

کد N214075