قاضی مدیرخراسانی خبر داد

ثبت شکایت‌های جدید در پرونده تعاونی مسکن برق

دادگاه كيفري استان تهران,قاضي مديرخراساني

قاضی سیامک مدیرخراسانی گفت: شکایات جدیدی به پرونده تعاونی مسکن اداره برق افزوده شده است و پرونده که برای رفع نقص به دادسرا ارجاع شده بود مجدد به دادگاه ارسال شد.

قاضی سیامک مدیرخراسانی گفت: شکایات جدیدی به پرونده تعاونی مسکن اداره برق افزوده شده است و پرونده که برای رفع نقص به دادسرا ارجاع شده بود مجدد به دادگاه ارسال شد.

سیامک مدیرخراسانی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب، اظهار کرد: تعدادی شکایت از سوی شکات به پرونده اضافه شده است و پرونده اواخر اسفند ماه برای رسیدگی مجددا به شعبه 76 دادگاه کیفری استان ارجاع شد.

اوایل مهرماه سال جاری برگزاری دادگاه متهمان شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران در دادگاه کیفری به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی آغاز شد.

این پرونده بیش از 5 هزار شاکی دارد و آبان ماه سال جاری قاضی مدیرخراسانی به ایسنا گفته بود که تاکنون به شکایت تعدادی از شکات این پرونده رسیدگی شده و اغلب آن‌ها خواهان مجازات متهمان و تحویل زمین‌های خود هستند.

همچنین تا 27 آبان‌ماه سال جاری بیش از 25 جلسه دادگاه تشکیل شد و قاضی رسیدگی کننده به این پرونده اعلام کرد که دفاعیات از تمامی متهمان اخذ شده است.

وی همچنین درباره آخرین وضعیت پرونده محمود احمدی‌نژاد گفت: هنوز زمان دقیق تشکیل دادگاه رییس‌جمهور سابق مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق درباره کلاهبرداری مدیران سابق این شرکت از حدود 8 هزار نفر به بهانه واگذاری زمین در هشتگرد است. رسیدگی قضایی به پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران از سال 82 در دادسراهای مختلف آغاز شد و در این زمینه پرونده‌هایی در دادسراهای نواحی 6 و 12 مطرح شده بود که با توجه به کثرت و حجم شکات و مالباختگان کلیه پرونده‌ها تجمیع و پرونده به دادسرای ناحیه 6 ارجاع شد.

انتهای پیام

کد N214020