اسماعیلی در تذکری شفاهی عنوان کرد:

96 هزار سهامدار کارخانه پتروشیمی زنجان در بلاتکلیفی به سر می‌برند

مجلس,مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم زنجان و طارم با تذکری به وزیر نیرو در خصوص مشکل آب شرب تعدادی از روستاهای شهرستان‌های زنجان و طارم هشدار داد.

نماینده مردم زنجان و طارم با تذکری به وزیر نیرو در خصوص مشکل آب شرب تعدادی از روستاهای شهرستان‌های زنجان و طارم هشدار داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد اسماعیلی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با اشاره به قطعنامه پارلمان اروپا اظهار داشت: لازم می‌دانم اعلام کنم که پارلمان اروپایی با یک کارنامه سراسر سیاه در مورد حقوق بشر در جایگاهی نیستند که در خصوص حقوق بشر در کشور ما اظهار نظر کنند؛ لذا از دولت می‌خواهم که به یاوه‌گویی اروپاییان قاطعانه پاسخ دهد.

نماینده مردم زنجان و طارم همچنین خطاب به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص بیمه محصولات کشاورزی تذکر داد و خاطرنشان کرد: این پولی که در حال حاضر بابت خسارت پرداخت می‌شود، ناچیز است و دردی را از کشاورزان دوا نمی‌کند.

وی همچنین به وزیر راه و شهرسازی در خصوص وضعیت آزادراه تهران ـ همدان تذکر داد و گفت: به خیانتی که در هزینه بیت المال در این پروژه صورت گرفته باید رسیدگی شود.

اسماعیلی در تذکری به وزیر نفت در خصوص عدم پیشرفت در کارخانه پتروشیمی زنجان گفت: هم اکنون 96 هزار نفر از سهامداران در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

وی در پایان با تذکری به وزیر نیرو در خصوص مشکل آب شرب تعدادی از روستاهای شهرستان‌های زنجان و طارم هشدار داد.

کد N214004