حسن پور در نطق میان دستور؛

پارلمان اروپا با اینگونه اقدامات راه به جایی نمی‌برد

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه پارلمان اروپا ابراز عقیده کرد: اعضای پارلمان اروپا با اینگونه اقدامات راه به جایی نخواهند برد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان در نطق میان دستور خود در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری سال جاری به اقتصاد و فرهنگ با مدیریت جهادی و عزم ملی گفت: این نامگذاری از سوی رهبری نتیجه ارزیابی دقیق شرایط کشور برای سامان بخشیدن به اقتصاد کشور است.

وی در ادامه با اشاره به مصوبه پارلمان اروپا اظهار کرد: یاوه‌گویی‌های پارلمان اروپا مربوط به اکنون نیست بلکه پیش از این بیش از 50 قعطنامه از این نوع صادر نموده است لذا به نظر می‌رسد اعضای پارلمان اروپا دچار تنگی تفکر شده‌اند اما بدانند با این اقدامات راهی به جای نخواهند برد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید و رفع موانع موجود در این مسیر گفت: در این زمینه بهتر است جلوگیری از خام فروش مواد معدنی،‌آزادسازی سنگ آهن کرمان که به رانت و ویژه‌خواری تبدیل شده است در دستور کار قرار گیرد.

حسن‌پور در ادامه از وزیر بهداشت و‌تعاون،کار و رفاه اجتماعی درخواست کرد که به وضعیت نابسامان درمان و بیمارستان‌های این شهرستان توجه کرد و متاسفانه در تامین اجتماعی کسی هم پاسخگو نیست.

وی همچنین در ادامه از هیات رییسه مجلس شورای اسلامی و رییس جمهور درخواست کرد که به وضعیت بانکها رسیدگی کنند که در حال حاضر برای پرداخت وام پاسخگوی مطالبات مردم نیست.

نماینده مردم سیرجان در پایان از وزیر راه و شهرسازی نیز درخواست کرد: با توجه به اینکه کرمان رتبه یک تصادفات به خود اختصاص داده است به این استان سفر کرده نسبت به حل مشکلات نقاط حادثه‌خیز اقدام کنند.

انتهای پیام

کد N211481