اعلام آمادگی سازمان اوقاف برای کمک به حل بخشی از مشکلات اقتصادی دولت

دولت,سازمان اوقاف

سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه، تحول اقتصادی موقوفات و ارتقای منابع انسانی را دو راهبرد اصلی این سازمان در سال جاری دانست.

سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه، تحول اقتصادی موقوفات و ارتقای منابع انسانی را دو راهبرد اصلی این سازمان در سال جاری دانست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حسن ربیعی در جمع کارکنان سازمان اوقاف با قدردانی از تلاش کارکنان این سازمان در برگزاری مطلوب طرح نوروزی آرامش بهاری و سوگواره یاس نبوی گفت: 28 هزار نفر از کارکنان سازمان اوقاف و امور خیریه و خادمان و متولیان بقاع متبرک در برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری و سوگواره یاس نبوی در امامزادگان کشور مشارکت داشتند.

سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه، تدوین استراتژی اطلاع رسانی در سال 93 را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید در این راستا، برنامه‌های تولیدی و ترکیبی را با محوریت تحول اقتصادی موقوفات پربارتر کرد.

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان اوقاف آمادگی این سازمان را در راستای کمک به حل بخشی از مشکلات اقتصادی دولت اعلام کرد و گفت: عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه از لحاظ اقتصادی قابل توجه است و می‌تواند در راستای کمک به اجرای اقتصاد مقاومتی هدایت شود.

ربیعی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که «اگر مدیریت خوب و پشتکار کارکنان در کنار یکدیگر قرار بگیرد، بسیاری از کارهای بزرگ قابل اجرا است» افزود: در سال جاری دو راهبرد و مهم تحول اقتصادی و ارتقای منابع انسانی از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه در پیش رو است که این مهم جدیت همکاران و مدیریت جهادی را می‌طلبد.

سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه در ادامه برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن و احیاء موقوفات کشور را از جمله برنامه‌های مهم این سازمان در سال جاری عنوان کرد.

وی همچنین از استقبال مردم خیرخواه ایران اسلامی از اوراق وقف بیمارستان قدردانی و تشکر کرد.

ربیعی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه در سال جاری به انجام افکار سنجی با محوریت ترویج فرهنگ وقف و سطح شناخت و رضایت مندی مردم در کشور اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام

کد N208953