کشته شدن 80 شبه‌نظامی در اطراف دمشق

در حمله ارتش سوریه به گروهک "جبهه النصره"، نزدیک به 60 شبه‌نظامی در منطقه الملیحه در حومه دمشق کشته شدند. در حمله‌ای دیگر به جنوب پایتخت سوریه نیز 20 شبه‌نظامی دیگر به هلاکت رسیدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه العالم، عملیات نظامی ارتش علیه گروه‌های مسلح در اطراف دمشق، همچنان ادامه دارد و منابع نظامی اعلام کردند، ارتش در این منطقه پیشروی چشمگیری داشته است.

همچنین ارتش، پنج ساختمان مسکونی را که تروریست‌های مسلح از آن به عنوان پناهگاه استفاده می‌کردند، در اختیار گرفته است. علاوه بر این، نیروهای ارتش در هنگام پیشروی، 17 بمب را که گروه‌های مسلح با هدف جلوگیری از پیشروی ارتش، کار گذاشته بودند، خنثی و سه خودروی مجهز به دوشکای تروریست‌ها را منهدم کردند. همچنین منابع نظامی اعلام کردند، ارتش در دو روز آینده این منطقه را به طور کامل تحت کنترل خود درخواهد آورد.

نیروهای ارتش در شهرک قدس در جنوب دمشق نیز عملیات گسترده ای را در منطقه الجوزه که تحت کنترل گروه های مسلح بود، انجام دادند و با نفوذ شبانه به یک ساختمان که تروریست ها از آن به عنوان پناهگاه استفاده می‌کردند، آن را بمب‌گذاری و سپس منفجر کردند که در نتیجه، 20 تروریست به هلاکت رسیدند.

گروه‌های مسلح در منطقه جوبر نیز به ویژه در غرب میدان المناشیر مورد حمله نیروهای ارتش، قرار گرفتند و ارتش شماری از تروریست‌ها را که در حال فرار از رنکوس به طرف اراضی تلفیتا بودند، مورد هدف قرار داد که در نتیجه کلیه افراد این مجموعه کشته شدند.

انتهای پیام

کد N208337