نبیل ابوردینه:

تعلیق آزادی اسرای فلسطینی از سوی اسرائیل اقدام یکجانبه است

آفریقا و خاورمیانه

سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین امروز در واکنش به سخنان نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت که تعلیق آزادی اسرای فلسطین از سوی صهیونیستها اقدام یکجانبه محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری معا، نبیل ابوردینه سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین امروز در واکنش به سخنان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: اسرائیل برای نابودی روند صلح اقدامات یکجانبه اتخاذ می کند و تعلیق آزادی چهارمین گروه از اسرای قدیمی فلسطین و ادامه شهرک سازی از جمله این اقدامات به شمار می رود.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی صبح امروز در جلسه کابینه رژیم صهیونیستی تهدید کرده بود در صورتی که فلسطینی ها اقدامات یکجانبه اتخاذ کنند اسرائیل مقابله مثل خواهد کرد. وی گفته بود: اسرائیل خواهان ادامه مذاکرات صلح با فلسطینی ها است، اما به هر قیمتی این کار را نخواهد کرد.

نتانیاهو در ادامه سخنان خود گفته بود: تهدیدهای فلسطین مبنی بر رجوع به سازمان ملل متحد تاثیری بر اسرائیل نخواهد داشت و فلسطینی ها باید بدانند تنها از طریق مذاکرات و نه اقدامات یکجانبه می توانند به هدف خود یعنی تشکیل دولت دست یابند.