بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در محکومیت قطعنامه ضدایرانی پارلمان اروپا

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار با صدور بیانیه‌ای قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا را محکوم کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این بیانیه آمده است: پارلمان اروپا پنجشنبه گذشته قطعنامه‌ای را به عنوان راهبرد اتحادیه اروپا درباره ایرن به تصویب رساند که سراسر اهانت و متضمن نقض حقوق بشر بود.

پارلمان اروپا وقیحانه از مسئولان جمهوری اسلامی می خواهد که ممنوعیت همجنس بازی در ایران لغو و به همجنس بازان اجازه رابطه جنسی آزادانه بدهد.ملت ما نمی‌تواند این گستاخی را تحمل کند،گویی رهبران پارلمان اروپا به نمایندگی از قوم لوط با ملت ایران سخن می گویند. آنها باید بدانند تاریخ از نابودی این قوم حکایت تلخی دارد.

نباید اروپا دنباله رو قومی باشند که بدلیل ارتکاب این گناه عظیم از صفحه زمین محو شدند.

پارلمان اروپا با بی شرمی و در یک اقدام مداخله جویانه از دولت ایران می خواهد که سران فتنه را آزاد کند و نمایندگان پارلمان اروپا با هر مخالف و معاند و هر محکوم فتنه ای درایران بتواند ملاقات و آنها را برای فتنه گری تشویق کنند.

مگر ملت ایران می تواند تماشاچی چنین وقاحتی باشد و امنیت ملی کشور را نادیده بگیرد.طبیعی است با مشت محکم به دهان کسانی خواهد زد که می خواهند استقلال و امنیت کشور را نادیده بگیرند.

پارلمان اروپا انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری را دمکراتیک ندانسته و می گوید با استاندارد های ما نمی خواهند ،مگر قرار است انتخابات در ایران با استاندارهای اروپایی برگزار شود. ما این موضع را اهانت به رئیس جمهور برگزیده ملت می دانیم و آنرا محکوم می کنیم.

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار معتقد است انفعال سیاست خارجی دولت یازدهم در برابرغرب موجب این گستاخیها شده است.مواضع شرم آور پارلمان اروپا واکنش های گسترده ای را در میان علما،مراجع عالیقدر حوزه های علمیه و دانشگاهها برانگیخته است.لازم است دولت همصدا با مردم و نخبگان نسبت به این گستاخی ها موضع شفاف و روشن اتخاذ کند.

جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار از مواضع ریاست محترم مجلس شورای اسلامی و ریاست قوه قضائیه و نمایندگان ملت در برابر قطعنامه پارلمان اروپا حمایت می کند و مراتب قدردانی خود را اعلام می دارد.

انتهای پیام

کد N206631