علی لاریجانی در نطق پیش از دستور:/اجمالی/| 157113

قطعنامه پارلمانی اروپا بیانیه‌ای بیش نیست

مجلس

عناوینی که رهبر فرزانه انقلاب در سال جدید ابراز نمودند نتیجه ارزیابی دقیق شرایط کشور برای سامان‌بخشی به اداره اقتصادی و مدیریت کشور بود که در سال‌های گذشته نیز بر مولفه‌های این موضوعات تاکید داشته‌اند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعنامه پارلمان اروپا چه از نظر نحوه تنظیم مطالب و چه از نظر جایگاه آن که نفوذی در اجرا ندارد و بیانیه‌ای بیش نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی لاریجانی در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی گفت: آغاز سال جدید را به نمایندگان محترم و ملت شریف تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم رایحه فاطمی در سال جدید، باعث ارتقای معنوی و فرهنگی و پیشرفت اقتصادی برای مردم شریف ایران باشد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در سال جدید گفت: عناوینی که رهبر فرزانه انقلاب در سال جدید ابراز نمودند نتیجه ارزیابی دقیق شرایط کشور برای سامان‌بخشی به اداره اقتصادی و مدیریت کشور بود که در سال‌های گذشته نیز بر مولفه‌های این موضوعات تاکید داشته‌اند.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به قطعنامه پارلمان اروپا اظهار داشت: قطعنامه پارلمان اروپا چه از نظر نحوه تنظیم مطالب و چه از نظر جایگاه آن که نفوذی در اجرا ندارد و بیانیه‌ای بیش نیست.

کد N206250