فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء: مصمم به اجرای انتظارات رهبری در عرصه سازندگی هستیم

رهبري,قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء,اقتصاد و فرهنگ

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) سپاه گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) مصمم است انتظارات مقام معظم رهبری را در عرصه سازندگی کشور محقق کند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) سپاه گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) مصمم است انتظارات مقام معظم رهبری را در عرصه سازندگی کشور محقق کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار سرتیپ دوم پاسدار عبادالله عبداللهی در نخستین نشست عمومی کارکنان قرارگاه خاتم در سال جدید، بخشی از عملکرد این قرارگاه در سال گذشته و نیز افق‌های پیش رو در سال جدید را تبیین کرد و افزود: قرارگاه در تمام گرایش‌های عمرانی و صنعتی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالایی برخوردار است و می‌تواند پیشگام عملیاتی کردن انتظارات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در عرصه سازندگی باشد.

وی با اشاره به نامگذاری سال 93 به عنوان «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی»، گفت: انعکاس رهنمودهای رهبری بویژه شعار سال با خط زیبا و در بسترهای مختلف تبلیغی کاری خوب و پسندیده است؛ اما از آن خوب‌تر و پسندیده‌تر، توجه ویژه به این سخنان در مرحله عمل و در عرصه اجراست‎؛ چراکه ایشان انتظارات خود را همواره بصورت روشن و شفاف بیان می‌فرمایند و با این صراحت بیان، بر همگان تکلیف ایجاد می‌شود که به انتظارات ولی‌فقیه خود جامه عمل بپوشانند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) افزود:‌ همه ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها برای اجرای انتظارات رهبری در کشور وجود دارد و کافی است که با عزم جدی و مدیریت جهادی این انتظارات عملیاتی شود.

عبداللهی در پایان تصریح کرد: بحث اقتصاد، معیشت مردم و ایجاد شغل از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است و ما نیز در مجموعه توانمند قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) با توجه ویژه به این موضوع، در صدد هستیم که در زمینه اشتغال اقدامات جدی انجام دهیم.

انتهای پیام

کد N206147