شلیک خمپاره به مناطق مختلف دمشق

آفریقا و خاورمیانه

منابع سوری از شلیک خمپاره به مناطق مختلف دمشق و عملیات ارتش این کشور ضد تروریستها در حلب، القنیطره و درعا و کشف یک تونل 30 متری در استان دیرالزور خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه دام پرس، بر اثر اصابت پنج گلوله خمپاره به شهر محرده در حومه شمالی حماه یک شهروند سوری زخمی و خساراتی به منازل مسکونی وارد شد.

همچنین در منطقه العدوی در نزدیکی سفارت روسیه یک خمپاره اصابت کرد و زیانهای مادی وارد شد.

در جباتا و طرنجه در حومه القنیطره ارتش و نیروهای مسلح مانع از نفوذ گروه های تروریستی به این مناطق شدند.ارتش سوریه در مناطق المطله و مصاب در حومه درعا تعدادی از تروریستها را به هلاکت رساند.

ارتش سوریه در مناطق مختلف حلب از جمله منطقه هنانو ادوات متعلق به تروریست ها را منهدم کرد.

در دیرالزور ارتش سوریه یک تونل 30 متری متعلق به تروریستها که از آن برای انتقال سلاح و مهمات استفاده می کردند منهدم کرد.در روستای المریعیه در حومه دیرالزور ارتش سوریه تعدادی از تروریستها را به هلاکت رساند.

در استان الحسکه در اثر انفجار بمب کارگذاشته، یک شهروند سوری زخمی شد. بر اثر اصابت خمپاره به پشت بام منزلی در خیابان العباس در منطقه الاطفائیه در دمشق این منزل دچار حریق شد اما تلفاتی انسانی به دنبال نداشت.

شلیک خمپاره به منطقه الفحامه در دمشق نیز خسارات مادی به بار آورد و سبب ایجاد دود غلیظ در منطقه شد. در این میان اصابت خمپاره به منطقه المالکی خسارات مادی به دنبال داشت.