رییس سازمان زندان‌ها:

مدیریت جهادی را سرلوحه فعالیت‌هایمان قرار دهیم

سیاسی

رییس سازمان زندان‌ها گفت: خدای بزرگ را سپاسگزارم که در کنار نعمت‌های بی‌شماری که به ما ارزانی داشته است ما را از نعمت ویژه ارادت و محبت به اهل بیت (ع) و همچنین برخورداری از رهبری بصیر، هوشمند، آگاه و زمان‌شناس مقام معظم رهبری بهره‌مند کرده است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامحسین اسماعیلی در تبیین نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری اظهار کرد: آنچه مقام معظم رهبری امسال را بدان نامگذاری کردند نیاز جدی جامعه ماست. نیازی که همه ما به عنوان شهروندان جامعه ایران چه کارگزاران و خدمتگزاران نظام مقدس و چه مدیران و مسئولان در رده‌های مختلف کشور باید پای در میدان عمل بگذاریم و در جهت تحقق منویات معظم له گام برداریم.

وی ادامه داد: اگر در مقام عمل همه ما به آنچه که مقام معظم از ما خواسته‌اند عامل شدیم مطمئن باشید نه تنها سال 1393 بلکه سال‌های بعد نیز در حوزه اقتصاد و چه در حوزه فرهنگ سال‌های با خیر و برکت خواهد بود.

رییس سازمان زندان‌ها افزود: ما می توانیم با تکیه بر منابع خدادادی و بهره‌گیری از عوامل انسانی مؤثری که در کشور داریم تحقق بخش خواست مقام معظم رهبری باشیم، اما در عرصه فرهنگ باید گفت، فرهنگ زیربنای همه فعالیت‌هاست، چه در زندگی فردی و چه در زندگی اجتماعی.

وی ادامه داد: امیدوارم خدای متعال توفیق دهد که هم در زندگی فردی و هم در زندگی اداری و هم در حوزه اصلاح و تربیت که مأموریت بسیار مهم ما در سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی است بتوانیم رشد و تعالی فرهنگی را در سال 1393 شاهد باشیم. این امر همانگونه که مقام معظم رهبری اشاره فرمودند محقق نخواهد شد مگر با عزم ملی.

رییس سازمان زندان‌ها گفت: برای رسیدن به عزم ملی نیاز داریم اولا همگان کار و تلاش کنیم، همگان توان و بضاعت فکری و جسمی خودمان را در مسیر تحقق و توسعه فعالیت‌های فرهنگی بکار گیریم علاوه بر همگانی بودن موضوع فرهنگ یک همدلی و یک هماهنگی هم لازم است. اگر همه تلاش کنیم اما بین اجزای مختلف در این مسیر همدلی و هماهنگی وجود نداشته باشد عزم ملی محقق نخواهد شد.

وی تاکید کرد: همه باید مدیریت جهادی را در سال 1393 سرلوحه فعالیت‌های خودمان قراردهیم. امیدواریم در سال 1393 در مسیر تعالی فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی بتوانیم تحقق بخش رهنمودهای مقام معظم رهبری باشیم.

انتهای پیام

کد N205395