رحمانی‌فضلی در دیدار نوروزی با کارکنان وزارت کشور:

وزارت کشور پرچمدار اقتصاد مقاومتی و فرهنگ در کشور خواهد شد

دولت

دولت یازدهم تمام تلاش خود را برای اجرای دستورات مقام معظم رهبری به کار خواهد گرفت تا کشور هرچه سریعتر به توسعه و پیشرفت بهتر دست یابد./با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل در کشور با نگاه اقتصاد مقاومتی وزارت کشور باید فعال شود و این مسئله به حق اجرا شود.

وزیر کشور تاکید کرد: وزارت کشور به عنوان یک دستگاه حاکمیتی در سال جدید هم پرچمدار اقتصاد مقاومتی و هم پرچمدار فرهنگ خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در دیدار با کارکنان این وزارتخانه به مناسبت آغاز سال جدید، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که ایشان در ترسیم افق سال نو، دو مسئله اقتصاد و فرهنگ را مهم‌تر از مسائل دیگر بر شمرد و افزود: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل در کشور با نگاه اقتصاد مقاومتی وزارت کشور باید فعال شود و این مسئله به حق اجرا شود.

رحمانی فضلی خطاب به کارکنان وزارت کشور ادامه داد: شما باید در این زمینه کار کارشناسی را به نحو احسن انجام دهید و وزارت کشور باید در زمینه اقتصاد و فرهنگ پرچمدار باشد.

وی اقتصاد و فرهنگ را محور اصلی پیشرفت کشور دانست و افزود: دولت یازدهم تمام تلاش خود را برای اجرای دستورات مقام معظم رهبری به کار خواهد گرفت تا کشور هرچه سریعتر به توسعه و پیشرفت بهتر دست یابد.

وزیر کشور به بحث امید و آرامش در جامعه اشاره کرد و گفت: در هر کاری مقدمه‌اش امید مردم به آینده و آرامش در جامعه است هر چقدر امید تقویت شود برنامه‌ها بیشتر تحقق می‌یابد.

وی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در پیام نوروزی و نامگذاری سال 93 به نام " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" اشاره کرد و گفت: به کمک مردم و الگوهای مناسب می‌توان در موضوع فرهنگ اقدامات مناسب و خوبی انجام داد.

کد N205113