تشرف یک ایتالیایی به دین اسلام در حرم شاهچراغ(ع)

اسلام,دين

یک مسیحی تبعه کشور ایتالیا در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) و در حضور تولیت آستان احمدی و محمدی(ع) در شیراز، به دین مبین اسلام مشرف شد.

یک مسیحی تبعه کشور ایتالیا در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) و در حضور تولیت آستان احمدی و محمدی(ع) در شیراز، به دین مبین اسلام مشرف شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ فارس، یک ایتالیائی به همراه همسر ایرانی خود، با حضور در دفتر آیت‌الله سید علی اصغر دستغیب تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)، ضمن ادای شهادتین، به دین مبین اسلام مشرف شد.

آیت‌ا‌لله سیدعلی‌اصغر دستغیب قائم مقام جامعه روحانیت شیراز و تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) گفت: امیدوارم که شما با باور و ایمان قلبی که دارید به دین اسلام گرویده باشید و نه فقط صرف ازدواج با یک زن مسلمان ایرانی.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان گفت: باورها و ایمان قلبی است که ثابت می‌کند فردی دارای اعتقادات مذهبی است.

وی گفت: ما خوشحال هستیم که دین اسلام در دنیا گسترش یافته و با وجودی که دشمنان اسلام با هدف صدمه زدن به اسلام ناب محمدی(ص) و جهت گیری در مقابل دین و مذهب ما ایستاده‌اند و دست به هر ترفندی می‌زنند، شاهد این هستیم که افرادی چون شما با اعتقادات قلبی و با آگاهی کامل از دین ما به اسلام مشرف می‌شوید.

این ایتالیائی نیز با ابراز خوشحالی از گرویدن به دین مبین اسلام گفت: پس از ازدواج با یک زن مسلمان ایرانی و تحقیق و بررسی و مطالعاتی که داشتم، دین اسلام را انتخاب کردم.

استپسیس اضافه کرد: من در این مدت تحت تاثیر جایگاه معنوی اسلام و اماکن متبرکه قرار گرفته‌ام.

این فرد پس از ادای شهادتین،‌ نام مهدی را برای خود انتخاب کرد.

انتهای پیام

کد N203360