پیام خاتمی به همایش سالانه دانش‌آموختگان دبیرستان های استعداد درخشان یزد

سیاست داخلی

هوش سرشار؛ صبوری، توکل مثال‌زدنی و امید سرشار که توام با ایمان استوار به خدا و عظمت آفرینش است یزد و یزدی را در جایگاه ممتاز قرار داده است.

همایش سالانه دانش‌آموختگان دبیرستان‌های استعداد درخشان یزد(سمپاد) در سالن هلال احمر یزد برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی دفتر رییس جمهور اسبق کشورمان، متن کامل پیام حجت اسلام والمسلمین سید محمد خاتمی به این همایش بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یزد کانون استعدادهای درخشانی است که در طول تاریخ توانسته است از دل سخت کویر و خشم و خشکی طبیعت زندگی را با همه طراوت و شادابی و پویائی خود ایجاد کند و بسط دهد.

هوش سرشار؛ صبوری، توکل مثال‌زدنی و امید سرشار که توام با ایمان استوار به خدا و عظمت آفرینش است یزد و یزدی را در جایگاه ممتاز قرار داده است.

جای خوش وقتی است که فرزندان شایسته این سامان که نمایندگان استعداد والا و هوشمندی عالی یزد و یزدی هستند امروز در جمعی فراهم آمده از دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان یزد؛ بیستمین گردهمایی خود را برگزار می‌کنند تا عهد خود را با انقلاب و ایران و با مردم شریف یزد تجدید کنند که همواره و همیشه در فکر اعتلای کشور؛ عظمت میهن، پویائی انقلاب و خدمت به مردمی هستند که خود را وامدار آنان و آنان را ولی نعمتان خود می‌دانند.

امیدوارم که یزد در سطح بالاتر کشور و میهن؛ از استعدادهایی که امروز به فعلیت رسیده‌اند و هرکدام آگاهان کاردان و صاحبان دانش و مهارت والا هستند بیش از پیش بهره‌مند گردد.

برای همه شرکت‌کنندگان در این همایش و برگزارکنندگان آن آرزوی توفیق روزافزون می‌کنم.

سید محمد خاتمی

فروردین 1393

 

کد N201468