در بیانیه جیش العدل مطرح شد؛| 156465

تا پایان مذاکرات هیچ گونه خطری جان اسرا را تهدید نمی‌کند

سیاست داخلی

در حال حاضر در این میان مذاکرات و رایزنی‌ها در خصوص آزادی اسرا جاری است. لذا به اطلاع عموم می‌رساند که در حال حاضر تا پایان مذاکرات هیچ گونه خطری جان اسرا را تهدید نمی‌کند و در آینده در این باره بیشتر روشنگری خواهد شد

گروهک تروریستی جیش العدل در بیانیه‌ای که دقایقی پیش منتشر کرد از تجدیدنظر در مورد کشتن یکی دیگر از مرزبانان ایرانی خبر داده و اعلام کرده است تا پایان مذاکرات با مسئولان ایرانی هیچ گونه خطری جان مرزبانان را تهدید نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در بیانیه سازمان تروریستی جیش العدل آمده اشت:

به اطلاع عموم مردم می‌رساند که به وجود هشدار قبلی سازمان مبنی بر اینکه اگر نظام به درخواست سازمان در خصوص آزادی زندانیان اهل سنت اقدامی نکند یک تن دیگر از پاسداران اعدام خواهد گشت لذا سازمان در حکم صادره نسبت به اعدام پاسدارن جهت بخشیدن فرصتی دیگر تجدیدنظر نموده است.

در حال حاضر در این میان مذاکرات و رایزنی‌ها در خصوص آزادی اسرا جاری است. لذا به اطلاع عموم می‌رساند که در حال حاضر تا پایان مذاکرات هیچ گونه خطری جان اسرا را تهدید نمی‌کند و در آینده در این باره بیشتر روشنگری خواهد شد».

گفتنی است گروهک تروریستی جیش العدل در سوم فروردین ماه ادعا کرد که گروهبان یکم جمشید دانایی فر رابه شهادت رسانده و به مسئولان ایرانی فرصت ده روزه‌ای برای آزادی زندانیان اهل سنت داد که در غیر این صورت مرزبانان ایرانی را خواهد کشت.

شیخ مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان نیز چندی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا از این گروهک تروریستی خواسته بود که به این گروگان گیری خاتمه داده و ضمن مذاکره با مقامات جمهوری اسلامی، مقدمات آزادی مرزبانان ایرانی را فراهم کنند.

کد N201466