حزب موتلفه اسلامی؛

ایران اسلامی الگویی برای ملت های آزاده خواه در تمام دنیا است

12 فروردین

تهران - ایرنا - حزب موتلفه اسلامی به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی طی بیانیه ای اعلام کرد: ایران اسلامی الگویی برای ملت های آزاده خواه و حق جو در تمام دنیا است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، این حزب در بیانیه خود آورده است: دوازدهم فروردین سالروز حماسه ای بزرگ توسط مردمی غیور ، معتقد، متدین و ولایی ایران اسلامی است که در همه پرسی استقرار نظام جمهوری اسلامی با حضور حداکثری خود در روزهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی قدرت خود را به جهانیان نشان دادند و این پیام را صادر کردند که انقلاب اسلامی محکم و استوار در مقابل تمام زورگویان جهان ایستاده است.

این بیانیه حاکی است:12 فروردین روز پیروزی جمهوری اسلامی است، روزی عزت آفرین در اذهان مردم ایران اسلامی، که نظام ستمشاهی را برکنار کردند و با تکیه بر اسلام، مردم سالاری دینی را به معنای واقعی در کشور نهادینه کردند.

حزب موتلفه در بیانیه خود یادآور شده است: امروز ایران اسلامی با همه دشمنی های دشمنان خود، به پیشرفتهای گسترده ای در تمامی عرصه های مختلف دست یافته و توانسته الگویی برای ملتهای آزاده خواه و حق جو در تمام دنیا باشد.

در این بیانیه آمده است: ملت سرافراز ایران در سال 1393 در تحقق شعار سال و حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی با عزم ملی و مدیریت جهادی بار دیگر پیمان خود را با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای به جهان نشان خواهند داد .

سیام**1058 ** 1418
کد N200457