دیدار صمیمی خانواده کارکنان یگان حفاظت ریاست جمهوری با روحانی

رییس جمهوری پیش از ظهر امروز (شنبه) در دیدار صمیمی با خانواده کارکنان یگان حفاظت ریاست جمهوری ، اظهار امیدواری کرد تا در سال جدید بتوانیم با حرکت در مسیر جلب رضای خدا و امام زمان (عج) بر چارچوب‌های تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب برای ایجاد ایرانی آبادتر و سرافرازتر گام برداریم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار ضمن تبریک نوروز ۹۳ به کارکنان یگان حفاظت ریاست جمهوری و خانواده آنان و آرزوی سالی پر از خیر و برکت برای آنان گفت: کاری که کارکنان حفاظت انجام می‌دهند دشوار، بزرگ و توام با دلهره و احساس مسوولیت بسیار زیاد است.

او با بیان این که حفاظت از شخصیت‌ها در کشور تنها حفاظت از یک شخص نیست، بلکه حفاظت از آبروی نظام است، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به خاطر استقلال و این که می‌خواهیم روی پای خود بایستیم دشمنان زیادی داشته که برای توطئه برنامه‌های فراوانی را در دستور کار خود دارند و این حساسیت و مسوولیت نیروهای حفاظت را بیش‌تر می‌کند.

روحانی با اشاره به این که علاوه بر دشواری ماموریت‌ها، فشار روحی و روانی زیادی بر دوش کارکنان حفاظت به‌ویژه تیم حفاظت از شخصیت‌ها وجود دارد، تصریح کرد: خانواده کارکنان حفاظت باید با ایجاد آرامش در خانه بخشی از این فشار و استرس‌ها را تسکین بدهند.

رییس‌جمهوری ایران با تاکید بر ضرورت وجود عشق و محبت در زندگی میان زوجین گفت: هنگامی که مودت، دوستی و علاقه در یک خانواده وجود داشته باشد همه سختی‌ها و دشواری‌ها آسان خواهد بود.

روحانی خطاب به خانواده‌ها و همسران کارکنان یگان حفاظت ریاست جمهوری اظهار کرد: شما در نزد خداوند اجر بالایی دارید چرا که همسران شما برای رضای خدا و در راه سرافرازی نظام این مسوولیت را بر عهده گرفته‌اند و شما با نگاه محبت‌آمیز و سرشار از مهر خود می‌توانید از سختی کار آنان بکاهید.

انتهای پیام

کد N198143